Takas POCO X3 Pro + nakit karşılığında iPhone cihaz

Makaleler
115
Yer
İstanbul
Daha fazla  
FaceID çalışır durumda olmalı, görsel kusur bulunmamalı, pil sağlığı konusunda biraz esneklik gösterebilirim. En önemli detay ise kesinlikle IMEI kaydı olmalı.

Düşündüğüm cihazlar;
  • XS Max
  • XS
Saçmalamadığınız sürece tekliflere açığım.

Kendi telefonum olan X3 Pro'yu ise yaklaşık 3 aydır falan kullanıyorum. iPhone'a geçmek istediğim için gözden çıkarıyorum. Xiaomi Türkiye garantisi vardır. Görsel olarak hiçbir problemi yoktur. Donanımsal olarak da hiçbir problemi yoktur. Fabrika çıkışlı gelen koruma filminde kılcal çizikler var, o kadar. Çok rahatsız olursanız kırılmaz cam alır takarsınız. MIUI 13.0.1 kuruludur. Telefonun ROM'u TR'dir. (RJUTRXM)

Son düzenleme:
Baktığım kadar en ucuz sıfır X3 Pro 5.600TL'ye satılıyor. Ancak iPhone 11'in sıfırlarına bakacak olursak 11.000TL civarı. Bu fiyatla satmanın zor olduğunu düşünüyorum. Yanlış bildiğim konu var ise söylerseniz sevinirim. Hayırlı satışlar.

Baktığım kadar en ucuz sıfır X3 Pro 5.600TL'ye satılıyor. Ancak iPhone 11'in sıfırlarına bakacak olursak 11.000TL civarı. Bu fiyatla satmanın zor olduğunu düşünüyorum. Yanlış bildiğim konu var ise söylerseniz sevinirim. Hayırlı satışlar.
Başlığı doğru okuduğunuza emin misiniz?

Diğer türlü de iPhone 8 Plus modelleri 5-5.500 arası satılıyor. Dediğinize göre üstüne nakit alacaksınız. Fazla fiyat olmaz mı sizce?
O aleti o fiyata satmaya çalışanlar kendi hayal dünyalarında satarlar anca.

Açıkçası kuzenimin telefonuna(8 Plus 64 GB) 2.el bayileri 5000TL teklif ediyorlardı. Ancak konuyu kirletmeye gerek yok. Hayırlı satışlar.
Hocam, üstüne 1000 TL alacak halim yok :D Cihazın durumuna göre.

Geri
Yukarı