POCO X3 Pro neden işlemci arızası veriyor?

Konu PUBG olunca 2023'te Redmi Note 8 Pro > S23 diyenler var hala 😲.
Aslında ben oyun için almadım bazen oyun için kullanıyorum her yerde fiyat performans yazıyordu bende aldım ama kronik arızası ile ilgili birşey yazılmamış keşke daha fazla araştırsaydım ünlü siteler hep fiyat performans dedi arızdan gram bahsetmediler.

Aslında ben oyun için almadım bazen oyun için kullanıyorum her yerde fiyat performans yazıyordu bende aldım ama kronik arızası ile ilgili birşey yazılmamış keşke daha fazla araştırsaydım ünlü siteler hep fiyat performans dedi arızdan gram bahsetmediler.
Sorunsuz kullanma ihtimaliniz de var hocam takılmayın.

Aslında ben oyun için almadım bazen oyun için kullanıyorum her yerde fiyat performans yazıyordu bende aldım ama kronik arızası ile ilgili bir şey yazılmamış keşke daha fazla araştırsaydım ünlü siteler hep fiyat performans dedi arızdan gram bahsetmediler.

Yaşanmaması için düşük watt adaptör kullanabilir.

Bir telefoncu arkadaşıma sorduğumda bana SD 7xx 8xx işlemcili bazı gruplarda kronik problem var.

Aynı işlemciyi mi 11t ve S20 FE'de kullanıyor ancak diğer iki cihazda bu sorun yok. POCO X3 Pro adeta üzerine V8 motor takılmış bir doğan SLX gibi. Üzerinde gerçekten güçlü bir işlemci var ancak telefonda bu işlemcinin sıcaklığını düşürmek için en ufak bir girişim yok. Muhtemelen anakart üretim kaliteside rakiplerin gerisinde ve bu cihazın işlemcisinin lehimler eriyerek anakarttan ayrılmış halde olanını bizzat gördüm. Bazı cihazlarda bu tarz kronikler oluyor, örneğim LG G3 ve G4, Huawei Mate 10 Lite gibi modellerde de eMMC yanması gibi kronik anakart sorunları var.

Yeni konular

Geri
Yukarı