POCO X3 Pro PSP oyunlarını kaldırır mı?

concerta

Kilopat
Makaleler
11
Arkadaşlar, PSP çok pahalıya satılıyor. Bende telefondan oynamak istiyorum. POCO X3 Pro oyunları kasmadan oynatır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, PSP çok pahalıya satılıyor. Bende telefondan oynamak istiyorum. POCO X3 Pro oyunları kasmadan oynatır mı?

Konudan azıcık alakasız ama genel olarak satış fiyatları nedir PSP de?

Bende Poco X3 var şu ana kadar hiçbir PSP oyununda kasma donma olmadı pro modelinde de olmaz.

Her türlü oynayır çok kapsamlı güzel bir telefon.

Rahat oynatır. Zamanında Redmi Note 8 Pro da bile 7X PSP grafiklerinde sabit oynuyordum sizinki 10X yani maksimum ayarlarda bile kaldırır.

Ve dediğiniz telefon PSP oyunlarını kaldırır hatırladığım kadarıyla Play Store da PPSSPP isimli bir uygulama vardı bu uygulamayı kullanarak oynayabileceğinizi düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…