POCO X3 Pro tamir olur mu?

handcuffs

Hectopat
Bundan 3 gün önce telefonum aniden kapandı telefoncuya götürdüğümüzde işlemcinin yandığını söyledi telefoncu.

Tamir edilip geri verildi şu an ama oyun oynamaya çekiniyorum acaba oyun oynarsam aynı sorunu tekrar yaşar mıyım? İşlemcinin yanma sebebi de olduğu için biraz çekiniyorum şu anda.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciler yanmaz yanmadan önce kapatırlar kendilerini

Evet kapandı ama sonrasında tekrar açılmadı, abim telefoncuya götürdüğünde telefoncu yandığını söylemiş orada bulunamadığım için bilgi sahibi değilim pek.

Asıl soruma gelecek olursak oyun oynamaktan sakınmalı mıyım bu saatten sonra? Ben onu merak ediyorum aslında.

Evet kapandı ama sonrasında tekrar açılmadı, abim telefoncuya götürdüğünde telefoncu yandığını söylemiş orada bulunamadığım için bilgi sahibi değilim pek.

Asıl soruma gelecek olursak oyun oynamaktan sakınmalı mıyım bu saatten sonra? Ben onu merak ediyorum aslında.

Tabii ki değilsin önceden olduğu gibi kullanmaya devam et ama sorunun işlemcide olduğunu hiç sanmıyorum.

Aynısını yaşadım. İşlemci değil çökmüş olabilir telefon garantiye yolladım yeni telefon gönderdiler.

Tabii ki değilsin önceden olduğu gibi kullanmaya devam et ama sorunun işlemcide olduğunu hiç sanmıyorum.
Anladım teşekkürler cevap için. birde 2k para aldılar ne tür bir tamire böylesine bir ücret alırlar bilmiyorum doğrusu.
Aynısını yaşadım. İşlemci değil çökmüş olabilir telefon garantiye yolladım yeni telefon gönderdiler.
Başka bir konuda da x3 prosu bozulan arkadaşa x5 pro gönderdiklerini okudum ama benim telefonum 3.5 yıllık olduğu için ben bundan yararlanabileceğimi düşünmüyordum o yüzden direk olarak telefoncuya götürdük.

Geri
Yukarı