Rehber POCO X3 Pro'nun brick olma nedenleri

Merhaba konuyu tekrar açtığım için üzgünüm ancak yardıma ihtiyacım var. Bende POCO X3 NFC modeli bulunuyor. Bu modelde bir sürü ROM, kernel, modül denedim, günlük kullanım olarak en iyi LineageOS olsa da oyun anlamında en iyi MIUI 12.09 EU ROM + sabun kernel oldu maalesef ki bu ROM ve kernelde telefon 50 dereceye dayanıyor bu cihaza çok zarar veren bir şey olduğundan farklı kerneller ile denedim örneğin; storm breaker cy kernel F1xy kernel gibi ancak sonuç hepsinde aynı yüksek sıcaklık sonucu oluşan droplar bunun için tavsiyeniz nedir oyunu 60 sabit olmasa da 40 FPS sabit oynamak istiyorum.(oynadığım oyun PUBG Mobile)

@paulhayranı

Son düzenleme:
Umarım X3 Pro modelindeki hatalardan feyz alıp X6 Pro için bir geliştirme yapmışlardır.

Bazen insanlara POCO X6 Pro önerirken bu telefon kaç yıl çalışacak diye düşünüyorum o sırada masada 10 yaşında olan Snapdragon 801ab işlemcili Z2 göz kırpıyor ve halen utanmadan oyun oynatıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…