POCO X3 Pro'nun kronik sorunu devam ediyor mu?

vei

Attopat
Daha fazla  
Merhaba. Bu cihazin kronik sorunu devam ediyor mu? Cevaplarinizi bekliyorum simdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bu cihazin kronik sorunu devam ediyor mu? Cevaplarinizi bekliyorum simdiden teşekkürler.

Almayı düşünüyorsan alma. elimde yanmaya başladı telefon plastiği falan eridi. Oyun vesaire oynayan birisi değilim. Telefonuma çok iyi bakıyordum daha önce ekran değişimi falan da yaşanmamıştı içi hiç açılmamıştı.

Arkadaşımın babasının telefonuda aynı onunki şarjdayken işlemcisimi ne yanmış.

1.5 yıldır kullanıyorum da hiçbir problem yasamadim. Bugün kronik sorunlari falan gordum korktum.

%90 yaşıyor %10 yaşamıyor. Redmi 8 vardı bende tıpkı arkadaşınki gibi garantisi bitti 1 hafta sonra bozuldu.

Planlı eskitme tarzı bir şey var Xiaomi tarafında. Annem 7 senedir Huawei Mate 10 Lite kullanıyor mesela. Ama benim telefon 2 senede patladı.

1.5 yıldır kullanıyorum da hiçbir problem yasamadim. Bugün kronik sorunlari falan gordum korktum. Bir.

Bir sabah uyandın telefonun açılmazsa o zaman görürsün. Kronik sorunu var kuzenimin telefonuda öyle olmuştu bir parçası yanmıştı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…