POCO X6 Pro vs Mi 11 Ultra

Sayko56

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar hayırlı ramazanlar.

Arkadaşlar bugün cihaz alacağım 2 cıhaz arasında kaldım. Öncelikle fotograf ve ekran kalıtesi bir de oyun oynamayı sevıyorum PUBG onceliktir.

Kaldıgım ıkı cıhaz arasında bunlar:

Xiaomi POCO X6 Pro 12/256 GB.
Xiaomi Mi 11 Ultra 12/256 GB.

POCO X6 Pro 13.000 TL sıfır global.
Mi 11 Ultra ıkıncı el ama temız cıhaz 13.000 TL.

Arada kaldım emınım ınternet birçok kısı icinde öneri olacaktır. Şimdiden teşekkür ediyorum öneri ve tavsıyelerınız ıcın.

Merhaba arkadaşlar hayırlı ramazanlar.

Arkadaşlar bugün cihaz alacağım 2 cıhaz arasında kaldım. Öncelikle fotograf ve ekran kalıtesi bir de oyun oynamayı sevıyorum PUBG onceliktir.

Kaldıgım ıkı cıhaz arasında bunlar:

Xiaomi POCO X6 Pro 12/256 GB.
Xiaomi Mi 11 Ultra 12/256 GB.

POCO X6 Pro 13.000 TL sıfır global.
Mi 11 Ultra ıkıncı el ama temız cıhaz 13.000 TL.

Arada kaldım emınım ınternet birçok kısı icinde öneri olacaktır. Şimdiden teşekkür ediyorum öneri ve tavsıyelerınız ıcın.
Hocam şuan Mi 11 ultra kullanıyorum, ısınma problemi var birde çok yoğun kullanımda 1 günü çıkarmayabiliyor. Onun dışında mükemmel cihaz.

Hocam şuan Mi 11 ultra kullanıyorum, ısınma problemi var birde çok yoğun kullanımda 1 günü çıkarmayabiliyor. Onun dışında mükemmel cihaz.
Benımde gönlüm mi 11 ultrada ama poco x6 pro işlemci cok guclu

Simdi poco x6 proyu aldım global 12/512 gb modelını tavsıye etmem 2000 tl zararla hemen satım tavsıye etmem sebebi cıhazı kullanmaya başlandığın an bi pısmanlık duygusu gelıyor sebebsız sacma bır sekılde degmıyor yane kullanılmaz işlemciye aldanıp almayın

Son düzenleme:
cevap vermek için kayıt oldum :)
1 yıldır mi 11 ultra kullaniyorum. öncelikle ekran ve kamera olarak çok iyi poco bu konuda yanından bile geçemez.
oyun kısmına gelirsek mi 11 ultra gücünü snapdragon 888 işlemcisinden aliyor pubg mobilde 90 fps akıcı bir şekilde oynayabilirsin ama ısınıyor.
poco x6 pro ise gündelik işini halledersen kamerasından fazla bir beklentin olmasın. işlemci konusunda mi 11 ultrayı geride bırakiyor, çok iyi bir işlemciye sahip

Geri
Yukarı