Pokemon GO Update Sorunu

Windst

Kilopat
Makaleler
3
Pokemon GO'ya bugün update gelmiş. Şimdi ben APK indirdim fakat update etmek için oyun başladığında ''OK''a bastığımda Google Play'e atıyor beni. Fakat bildiğiniz gibi oyun Türkiye'de yok o yüzden Google Play'den update edemem.

Eğer şu anki Pokemon GO'yu silip, yeni sürümü olanı indirirsem sıfırdan mı başlayacağım oyuna?

Ben denedim, 0.29 sürümünü kaldırıp, 0.31 sürümünü apk dosyası olarak indirip kurdum ve oyunuma seviye, Pokemon, eşya kaybetmeden devam edebildim. Oyun Beta olduğu için garanti veremesem de özetle evet, bu şekilde kaldırıp kurup güncellediğinizde karakterinizi kaybetmediğinizi deneyerek doğruladım.

Ben denedim, 0.29 sürümünü kaldırıp, 0.31 sürümünü apk dosyası olarak indirip kurdum ve oyunuma seviye, Pokemon, eşya kaybetmeden devam edebildim. Oyun Beta olduğu için garanti veremesem de özetle evet, bu şekilde kaldırıp kurup güncellediğinizde karakterinizi kaybetmediğinizi deneyerek doğruladım.
Peki Ali ağabey direkt dosya yöneticisinden mi sildin?

Hallettim, konu kilitlenebilir. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı