Polis nereye şikayet edilir?

Maxtoric

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar Fatih'teyim ve Kumkapı denen bir semtte çalışıyorum. Orada çok fazla kaçak var ve her gün polis adam alıyor. Fakat 800 dolar karşlığında serbest bırakan polisler var. Bu karakolu nereye şikayet edebilirim?

Savcılığa şikayet edebilirsiniz.
Savcılıkla uğraşmak istemiyorum. Elimde delil yok. Fakat bir sürü kaçak rüşvet veriyor. Hiç değilse kontrol altına alınmalarını istiyorum. Günde 1000 kişiyi alıyorlar 500ü serberst kalıyor.

Kanıt elde etmeniz gerek. Savcılık dışı daha zor polis teşkilatından birine şikayet etseniz ve onlarla aynı işi yapıyorlarsa hayatınızı kaydırabilirler.

Savcılıkla uğraşmak istemiyorum. Elimde delil yok. Fakat bir sürü kaçak rüşvet veriyor. Hiç değilse kontrol altına alınmalarını istiyorum. Günde 1000 kişiyi alıyorlar 500ü serberst kalıyor.

Video çekebilirsin kanıt olarak.

Savcılıkla uğraşmak istemiyorum. Elimde delil yok fakat bir sürü kaçak rüşvet veriyor. Hiç değilse kontrol altına alınmalarını istiyorum. Günde 1000 kişiyi alıyorlar 500ü serberst kalıyor.
Maalesef, kanıt elde etmeniz gerekmekte. Savcılık, bu sorunu cozer ama delil olmasi gerekmekte.

Maalesef, kanıt elde etmeniz gerekmekte. Savcılık, bu sorunu cozer ama delil olmasi gerekmekte.
Ne zaman aldıkları belli olmuyor. Karakoldaki komisere veya müdüre söylenirse gereken yapılabilir mi?

Veya çevre esnaflardan kamera kaydı alabilirsiniz kameraların gördüğü bir bölge ise.

Çevrenizde zafer partisi ile ilgili kurumlar varsa oraya da gidebilirsiniz.

Veya çevre esnaflardan kamera kaydı alabilirsiniz kameraların gördüğü bir bölge ise.

Çevrenizde zafer partisi ile ilgili kurumlar varsa oraya da gidebilirsiniz.
Zafer partisi derken?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…