Pollux 3T-10 alınır mı?

Dosya Ekleri

• E1F6538E-9BBE-4853-BA46-D36DA94A399A.jpeg
    E1F6538E-9BBE-4853-BA46-D36DA94A399A.jpeg
    66 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
Hocam sistem gayet iyi oyunları oynarsın sorun yaşamazsın. Sadece yüksek oyunlarda daha düşük FPS alırsın. Ramx2 yaparsın anakartı h değil en ucuz B460 yap SSD iptal et Samsung al. Paşalar gibi kullanırsın. Fakat ekran kartı stokları yok diye biliyorum.

Merhabalar, ben bu sistemi almayı düşünüyorum Pollux 3T-10 | Game Garaj. Sizce yapmam gereken değişikler nelerdir? Windows hizmeti ekleyeyim mi veya sizin önerdiğiniz bir hazır sistem var mıdır?

Bende GameGaraj'e sitesinden PC alacağım bu hafta. Bende çok araştırdım Pollux modeller ile aquarius arasında kalmıştım. Şöyle söyleyeyim Pollux 3T-10 oyun testi var YouTube da. Kanalın ismi cihaz TV. Alabilirsin bence bu piyasadaki en iyi F/P ürünler genelde bu mağazada. Kendin de çıkarıp eklemeler yaparsın. Ama şöyle söyleyeyim. Ekran kartı sadece 1650 var. Her oyunu açarsın iyi bir işlemci ile. Cyberpunk'da bile orta ayarlarda 35-50 FPS arası alınıyor. Ama bu dediğim R5 3600 ile. Şimdi alacaksan işlemciyi güzel bir şey al i5 alabilirsen i5 al daha uzun süreli kullanırsın. İleride ekran kartı upgrade i yaparsan işlemci değiştirmene gerek kalmaz. SSD 480 al mümkünse. RAM'lari 2x8 yap. Ekran kartı 1650 zaten iyidir. İleride istersen 1660S falan alırsın stoklar gelince. Anakart senin seçimine kalmış bir şey. 2663MHz üstüne çıkmak istersen Intel işlemcide Z serisi anakart lazım onlarda pahalı. Ama RAM'leri 2x8 ve SSD 480 yap kesinlikle. Daha fazla da yapailirsin. Ama benim sana önerim aquariuslara bak. Onlarda RGB var. İstediğin gibi ayarlıyorsun rengi olsun, dönmesi ya da durması olsun. Pollux'larda öyle bir seçenek yok. Hareketsiz ve tek renk. Sonuçta bir kere alacaksın(herhalde). PC'yi alacakken daha özgür olduğun bir şey al. İstediğin gibi durdur, döndür, renk değiştir sana kalmış. Kasa için diyorum bu arada. Yine aquariuslarda da aynı özellikleri yapabilirsin.
Şu anki hali ile mi yoksa değişiklik yaptıktan sonraki hali ile mi?
Bu değişiklikleri yapsam nasıl olur?
Alabiliyorsan ssd al.Lazım çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı