Rehber Polosmart PSG04 Titreşimi Çalıştırmak

BiM'de satılan Polosmart marka PS3 oyun kolunu uzun uğraşlar sonucu PC'de kablolu bir şekilde titreşim ile beraber çalışmasını sağlamış bulunmaktayım.

Nasıl yapılacağını sizlere ZIP şeklinde link bırakıyorum. Böyle bir şey yasak ise affedin çünkü burada yeniyim ve bazı şeyleri bilmiyorum.
Fotoğraflı bir şekilde anlatımı yaptım, ilk olarak SCP programını kurmalısınız. Daha sonra ise oyunda kullanabilmek için X360 Programı gerekiyor.
İlk olarak SCP kurulum oku belgesini okuyun. Daha sonra X360 oyunda kullanabilmek için dosyasını okuyun ve fotoğrafları sırasıyla açarak kurulumu gerçekleştirin.

Dosya Ekleri

• kurulum sırası.PNG
    kurulum sırası.PNG
    14,1 KB · Görüntüleme: 324
Öneriniz için teşekkür ederim, bu yazılım ile de deneme yaptım ancak durum aynı. Değişen bir durum olmayınca detaylı ScpToolkit kaldırma rehberini takip ederek en güncel sürümü (v1.7 beta sürümü) tekrar yükledim. Daha önce de olduğu gibi başarılı bağlantı elde ettim, ancak oyunlarda ve x360 yazılımının test kısmında yine koldan titreşim yanıtı alamıyorum.

Oyun içi kullanım haricinde sadece test amaçlı kolun titreşim motorlarını çalıştırabilecek (belki de sorun gamepadin kendisindedir) bir yazılım var mı? PS3 sahibi değilim maalesef. Sistemim W10.

Geri
Yukarı