Polypad i7 Açılmıyor

yasingunaydin

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Bilimci
Merhaba arkadaşlar. Herkese iyi akşamlar. Polypad i7 cihazına sahibim. Bugün oyun oynarken tabletin sarjı bitti ve kendini kapattı tablet. Ben de sarja takıp bıraktım. Tekrar geri geldiğimde tablet açılmıyordu. i7 yazısı geliyor ardından USB işareti gibi bişey gelip kapanıyor. Tableti bilgisayara bağladığımda USB işareti sabit kalıyor ama hiçbir şey olmuyor. Sizce sorun nedir? Eğer yazılımsal bir hata olmuşsa tabletin içindeki verileri kurtarmanın bir yolu var mı ? Tablet açılmazken içindeki bilgileri backup yapabilir miyim? Eğer başka yolu yoksa mecbur destek kısmındaki yazılımı tablete tekrar yükliycem.

Tablet açılmazken içindeki verilere ulaşmak genelde mümkün olmaz. Ancak Recovery modunda SD kartı mount etme seçeneği varsa şansınız olabilir.

Araba devrilince yol gösteren çok olur derler ama yine de demeden edemeyeceğim: Polpad gibi markaların tabletlerinden uzak durmakta fayda var.

Cihazın şarjı tamamen bitmiş olabilir. Şarja bıraktığınızda şarj olduğundan emin olun. Ek olarak verileriniz SD kartta idi ise SD kartı bir adaptör ile PC'ye takıp da kurtarabilirsiniz verilerinizi.

İlgilendiğin için teşekkür ederim Recep abi. Öncelikle tablet benim diye yazdım ama aslında babam tableti kardeşlerime aldı (Keşke bana sorsaymıș, sorsa aldırmazdım zaten PolyPad :))

Bugün servise götürdük, yazılım çökmesi olmuş tahmin ettiğim gibi. Verileri kurtaracaklarını söylediler nasıl yapacaklar bilmiyorum, bekliyoruz şimdilik. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı