Poppy playtime ücretsiz

Arkadaşlar ben bu oyuna 18 lira verdim ilk çıktığında almıştım şimdi bana bir şey gelmeyecek mi? Nasıl saçma bir durum bu. Bari chapter 2'yi oyunu önceden alanlara verselerdi. Oyun çalması yetmezmiş gibi bizimde paramızı çalıyor yapımcı şirket 😡

Maalesef, oyunun sistem gereksinimleri acayip abartı GTX 1060 istemek nedir, böyle bir oyuna? Optimizasyonu kötü bence. Böyle oyunlara anlam veremiyorum, sistemim 10-15 FPS GTA 5 açarken bu oyunu nasıl açamıyor acaba? :)

Şimdi biz chapter 1'i alanlara 2 bedava verilecek mi?

Hayır, chapter 2 paralı.

Chapter 1 ve 2 yi kendi paramla alan birisi olarak oyun beni atmosferiyle içine çekmişti. Ama firmanın oyunu ücretsiz yapması ve Ekrcoaster’a yapılan haksızlık olsun. Firmayı sevmememe neden oldu. Oyun güzel ama paramızı çalan bir firma olunca pek de için rahat etmiyor.

Teşekkürler. Yorumlar çok olumluymuş ama nedense pek tarzı hoşuma gitmedi. :D 6-7 ay önce çıkan bir oyunmuş bu. Artık satışlarından para gelmiyor muhtemelen. Ücretsiz olduysa önceden alanlara da hiçbir zararı yok. Para verenler 6-7 ay önceden oynama önceliğini kazanmış oluyor. Başkalarının ücretsiz alacak olmasını neden problem ettiğinizi de anlayamadım. Sonradan ücretsiz olması bir sorunsa, oyunlar çıktıktan sonra ücretsiz olmasını bekleyebilirsiniz. Tercih meselesi.

O zaman GTA 4 falan ücretsiz olsun, ne de olsa kimse söz etmiyor. Satış yok, ücretsiz oluyor mu? Oyuna farklı içerik mi eklenmiş? Hediye mi verilmiş? Bir şey mi olmuş?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı