Port sorunu

Yiğit baki

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi günler. Benim şu an kullandığım internet firması Vodafone. Ve 3 Mbps internet alıyorum. Rezalet olduğunu söylememe gerek yok herhalde. Siz zaten hızı görünce anlamışsınız dır ki ping ve dowload hızına hiç girmiyorum. Uzun lafın kısası ben internet firmamı değiştirmek istiyorum. Size sormak istediğim bir soru daha var. Ailem Vodafone ile tahahütü kestiğim anda portumuzun gideceğini söylüyorlar. Gerçekten böyle bir durum var mı? Ve eğer varsa nasıl çözebilirim bunu bilen abilerim ablalarım ve kardeşlerimden yardımları bekliyorum. Yardımcı olursanız gerçekten çok mutlu olurum.

Eğer ki bağlı olduğunuz saha dolabında VDSL port kalmamış ise ve bir başka kullanıcı VDSL port bekliyorsa siz iptal ettiğiniz anda portunuz başka bir kullanıcıya verilebilir. Siz de ADSL portuna bağlanabilirsiniz ya da internetsiz kalabilirsiniz. Portunuzun elinden gitmesini istemiyorsanız internetinizi iptal etmeden geçeceğiniz firmaya direk geçiş yapmalısınız.

Eğer ki bağlı olduğunuz saha dolabında VDSL port kalmamış ise ve bir başka kullanıcı VDSL port bekliyorsa siz iptal ettiğiniz anda portunuz başka bir kullanıcıya verilebilir. Siz de ADSL portuna bağlanabilirsiniz ya da internetsiz kalabilirsiniz. Portunuzun elinden gitmesini istemiyorsanız internetinizi iptal etmeden geçeceğiniz firmaya direk geçiş yapmalısınız.

Vodafone aboneliğimi iptal etmeden başka firmaya geçsem. İnternetim bağlandıktan sonra Vodafone aboneliğimi iptal etsem olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı