Portable SSD PC'de kullanılabilir mi?

Bütçe
500
Bunu sakın alma sana 32 GB salata gönderirler.

Dosya Ekleri

• 51kg+TlH1DL._AC_SY450_.jpg
    51kg+TlH1DL._AC_SY450_.jpg
    12,8 KB · Görüntüleme: 23
Bir taşınabilir SSD buldum internette. 496 TL ve 1 TB imiş. Bilgisayarımda yer yok oyunlarımı falan buna kurmak için alıyorum. Ama bu nasıl bağlanıyor falan pek bir bilgim yok. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz bu ürün alınır mı? Alınmaz mı? Alınmazsa neden ve önerebileceğiniz ürünler var mıdır bu konu hakkında. Windows falan kurmak istesek kurulur mu ve PC dışında mı muhafaza etmemiz gerekir bunu sanırım USB ile bağlanıyor kasa içine bağlanıyor mu?
Bunu usb portlarına takarak kullanıyorsunuz içinden çıkan kabloyu bilgisayarın usb portundan birine bağlaman yeterli. Windows kurabilirsin ama hiç önermem çünkü kablodaki en ufak temassızlıkta bağlantı gider ve sistem kapanır. İstediğin gibi oyun kurabilirsin bi sıkıntı olmaz ama dediğim gibi kasadaki usb portlarının ve ssd nin portunun sağlam olduğundan emin olman lazım en hafif bağlantı kopukluğunda sorun yaratır. Ama sanırım uğraşırsan bunu kasaya bağlayıp bütün sorunlardan kurtulabilirsin içini açtığında ssd yi usb çıkışlı yapan ekstra bi parça göreceksin onu söktüğünde normal bağlantı ile kasana bağlayabileceğini düşünüyorum. Bence hiç uğraşma al bunu oyunlarını kur tertemiz kullan bi problem olmaz

Bunu usb portlarına takarak kullanıyorsunuz içinden çıkan kabloyu bilgisayarın usb portundan birine bağlaman yeterli. Windows kurabilirsin ama hiç önermem çünkü kablodaki en ufak temassızlıkta bağlantı gider ve sistem kapanır. İstediğin gibi oyun kurabilirsin bi sıkıntı olmaz ama dediğim gibi kasadaki usb portlarının ve ssd nin portunun sağlam olduğundan emin olman lazım en hafif bağlantı kopukluğunda sorun yaratır. Ama sanırım uğraşırsan bunu kasaya bağlayıp bütün sorunlardan kurtulabilirsin içini açtığında ssd yi usb çıkışlı yapan ekstra bi parça göreceksin onu söktüğünde normal bağlantı ile kasana bağlayabileceğini düşünüyorum. Bence hiç uğraşma al bunu oyunlarını kur tertemiz kullan bi problem olmaz
Arkadaşlar çakma demiş başka bi ürüne bakarsan bu bilgiler yardımcı olur sana

Bu diskin 1TB çıkma olasığığı Hulk'un gerçekliği olasılığıyla aynı

Ürünü buldum. İçinde 12 MB/s okuma yazma hızına sahip 64 GB hafıza kartı var. Böyle çakmalardan uzak durun.
Dönüş hızı ne alaka a?? HDD satıyolar size.
Hepinizi etiketleyemiyorum ama teşekkür ederim hepinize. Yorumlarda gördümde kandım öyle bir anlık. Teşekkürler iyi forumlar hepinize.

Bunu sakın alma sana 32 GB salata gönderirler.
Hahahaha. Hiç güleceğim yoktu eyvallah reis.

Arkadaşlar çakma demiş başka bi ürüne bakarsan bu bilgiler yardımcı olur sana
Eyvallah reis teşekkür ediyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı