Portal 2 aynı bilgisayarda 2 kişi oynamak mümkün mü?

edreac

Hectopat
Daha fazla  
Bu videoyu izledim fakat sadece 1 tane gamepad çalışıyor ve ayrıca gamepadin sol analoğu 2 tarafı da hareket ettiriyor. Yani 1 gamepadle bile olmadı. Videoda 2 tane gamepad ile oynanır diyor acaba oynanmıyor mu?

Soruyu tam anlamadım ama 2 gamepad ile aynı bilgisayarda split screen şeklinde 2 kişi aynı anda oynayabiliyor.

Videoyu paylaşmayı unutmuşum. 2adet gamepadi takıyorum PC'ye 360CE programını açıyorum daha sonra giriyorum Portal 2'ye. Split screen yapıyorum istediğim Map'e giriyorum.1. tarafta klavye ve fare ile oynanıyor. Diğer taraf Gamepad'le oynanıyor. Ama Gamepad'in sol analoğunu hareket ettirince 2 tarafta hareket ediyor. Umarım anlatabilmişimdir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Steamden oynuyorsanız Steam ayarlarından kontrolcü sekmesine girip genel kontrolcü ayarlarına girin,bunu önce x360ce uygulamasını kullanmadan yapın.Steam gamepadi görürse ayarları yapın.Görmezse bu sefer uygulamayı açıp deneyin.Gamepad modelini verirseniz daha detaylı yardımcı olabilirim.Klavyenin 1.ekranı oynatması normal.Fakat 2 oyuncuya da aynı gamepad atamasından dolayı 2 oyuncuyu kontrol ediyorsunuz.x360ce ayarlarını kurcalayıp çözebilirsiniz.

Steam'den oynuyorsanız Steam ayarlarından kontrolcü sekmesine girip genel kontrolcü ayarlarına girin, bunu önce X360CE uygulamasını kullanmadan yapın. Steam gamepadi görürse ayarları yapın. Görmezse bu sefer uygulamayı açıp deneyin. Gamepad modelini verirseniz daha detaylı yardımcı olabilirim. Klavyenin 1.ekranı oynatması normal. Fakat 2 oyuncuya da aynı gamepad atamasından dolayı 2 oyuncuyu kontrol ediyorsunuz. X360CE ayarlarını kurcalayıp çözebilirsiniz.

Normal oyunlarda X360CE kullanmıyorum. Steam kontrolcüsünde 2 tane gamepad de gözüküyor ama oyuna girince çalışmıyor menüde bile dolaşamıyorum. Hadron wonderboy W201s model 2 tane gamepad kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı