Çözüldü Portal 2 CO-OP oynama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Çözüm
Portal CO-OP seçeneğini seçin. Kardeşinle Steam'de arkadaş isen listede gözükür. Davet yolla kabul edince oyununuz başlar.
Hamachi tungle falan dediler. O nedir? Nasıl yaparım? Hamachi indirdim ikimize de.
Şimdi öncelikle direkt olmaz, etmez gibi şeyler söylemeyelim, lütfen :)

Eğer aynı ağdaysanız yapabilirsiniz muhtemelen(Hamachi olmadan.)

1: Güvenlik duvarınızı kapatın.

2: Oyunu açın.

3: Klavye ayarlarından geliştirici konsolunu etkinleştirin.

4: " tuşuna basın(iki bilgisayarda da).

5:
Sunucu bilgisayarı(1. bilgisayar):
sv_lan 1 bunu yazıp Enter'a basın.
cmd açın.(Windows ile R tuşuna aynı anda basıp cmd yazıp çalıştırın.)
ipconfig yazın Enter'a basın. Lokal IP'ini İnternet'i kullandığın yerden(Kablosuz ise Wi-Fi kablolu ise Ethernet) IPv4 adresini kopyalayın ya da not alın. 1625690332702.png

İstemci bilgisayarı(2. bilgisayar):
ADRES yazan yere IPv4 Address kısmının karşılığını(burada 192.168.1.31) yazın(Tırnak işareti kullanmadan).
connect ADRES

Yine konsolda map mp_coop_start kodunu yazın ve Enter'a basın. Eğer olduysa ne mutlu bana eğer olmadıysa sorunu gönderirsiniz ancak size tavsiyem oyunu satın alın ve bunlarla uğraşmayın yukarıdaki hocamın dediği gibi.

İyi günler..

Şimdi öncelikle direkt olmaz, etmez gibi şeyler söylemeyelim, lütfen :)

Eğer aynı ağdaysanız yapabilirsiniz muhtemelen(Hamachi olmadan.)

1: Güvenlik duvarınızı kapatın.

2: Oyunu açın.

3: Klavye ayarlarından geliştirici konsolunu etkinleştirin.

4: " tuşuna basın(iki bilgisayarda da).

5:
sv_lan 1 bunu yazıp Enter'a basın.
cmd açın.(Windows ile R tuşuna aynı anda basıp cmd yazıp çalıştırın.)
ipconfig yazın Enter'a basın. Lokal IP'ini İnternet'i kullandığın yerden(Kablosuz ise Wi-Fi kablolu ise Ethernet) IPv4 adresini kopyalayın ya da not alın. Eki Görüntüle 1099878

İstemci bilgisayarı(2. bilgisayar):
ADRES yazan yere IPv4 Address kısmının karşılığını(burada 192.168.1.31) yazın(Tırnak işareti kullanmadan).
connect ADRES

Yine konsolda map mp_coop_start kodunu yazın ve Enter'a basın. Eğer olduysa ne mutlu bana eğer olmadıysa sorunu gönderirsiniz ancak size tavsiyem oyunu satın alın ve bunlarla uğraşmayın yukarıdaki hocamın dediği gibi.

İyi günler..
Hocam benim oyunum orijinal arkadaşımınki crack nasıl olabilir sizce?

Geri
Yukarı