Portal 2 vs Left 4 Dead 2

Uzun vadede L4D2 daha çok oynatır bence, açıkçası Portal 2'nin hikayesini bitirince bir daha hiç giresim gelmemişti oyuna. Ama L4D2 öyle değil. Topluluk sunucuları vs. bir şekilde kendini oynatmaya devam ediyor.

Ben Left 4 Dead 2 'de tek başıma oynamaktan daha fazla zevk aldım. Online oynayan herkes trollük yapıyor ve ya sizi oyunda atıyor
Portal 2 her yerde çok övünmüştü ve bende merak etmiştim.Fakat Left 4 Dead 2 den emin olamadım.Arkadaşlarım olsa fikrim değişebilir.
Uzun vadede L4D2 daha çok oynatır bence, açıkçası Portal 2'nin hikayesini bitirince bir daha hiç giresim gelmemişti oyuna. Ama L4D2 öyle değil. Topluluk sunucuları vs. bir şekilde kendini oynatmaya devam ediyor.
Bana da tam öyle oyun lazım aslında uzun vadeli çünkü bu oyunları yazın oynıyacağım için malum korona da var.

Bana da tam öyle oyun lazım aslında uzun vadeli çünkü bu oyunları yazın oynıyacağım için malum korona da var.

L4D2 derim, Portal 2 online oynayan kalmadı gibi. Hikayesi dışında pek oynatmaz fikrimce. Gerçi iki oyunun da içeriği çok farklı. Yine de tercih senin.

Ben FPS oyunları oynarım genellikle L4D2 de kararsız kalmamın sebebi oyunun multiplayeri olması ve FPS olması fakat onlinein eğlenceli olmadığını söylediler Portal 2 yi ise öven bir kitle var.Çok kararsız kaldım.
Hangisi arkadaş olmadan daha eğlencelidir?

Son düzenleme:
Hangisi arkadaş olmadan daha eğlencelidir?

İkisi de iyi oyundur hocam, ama bu soruya net bir cevap veremiyorum. Senin zevkine bağlı. Portal 2 bildiğin bulmaca oyununun FPS halidir. Sabır, mantık ister. L4D2 ise hurra dal zombilerin arasına, bir dahaki güvenli odaya ölmeden ulaş. Tarzları çok farklı oyunların. Arkadaşsız Portal 2 bir tık daha iyi gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı