C/C++ Portfolyo icin proje onerisi

yasinbmt00

Centipat
Daha fazla  
Selam, simdilik finallerden dolayi ara versemde ama C++ ogrenmeye başladım ve ogrenirken kafamda bir proje fikri olsun istiyorum. Eski bir MacBook kullandigim icin oyun disinda bir şey bulmak istiyorum. Ne tavsiye edersiniz? Uzerine gerekirse aylar harcayacagim bir şey ariyorum. Bittiginde, biri gorunce ' bu çocukta is var, isimize yarayabilir' dedirten bir proje olabilir mi? Low Level'a yakin App yazma alanlari ilgimi cekiyor (ornegin savunma sanayideki araclardaki goruntu takip sistemi vs). Yani performans gerektiren uygulamalar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanında OpenGL ile bir uçuş simülasyon yazılımı geliştirmiştim, akışkanlar ve newton fiziğini implemente ederek, matrislerle çalışmak yani matematik ve fiziği programlama diliyle kullanıp ortaya bir şey çıkarmak gerçekten sen mühendissin dedirtecek şeylerdir, bu tarz projeler üzerinde çalışmanı tavsiye ederim.

Zamanında OpenGL ile bir uçuş simülasyon yazılımı geliştirmiştim, akışkanlar ve newton fiziğini implemente ederek, matrislerle çalışmak yani matematik ve fiziği programlama diliyle kullanıp ortaya bir şey çıkarmak gerçekten sen mühendissin dedirtecek şeylerdir, bu tarz projeler üzerinde çalışmanı tavsiye ederim.
merakimdan soruyorum ne is yapiyorsunuz suan? neyle ilgileniyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı