Posta ile ilgili hiçbir şeye erişemiyorum

kaansenel08

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i3-9100F 3.60GHz
Nvidia GTX 1650
8GB 2400MHz RAM
H310M H 2.0 Anakart
Sandisk SSD Plus
Meslek
Öğrenci
Şimdi ben bilgisayarda Microsoft Store'de oturum açamıyorum, oturum aça tıklıyorum hiçbir şey gelmiyor ondan sonra bilgisayardaki posta uygulamasında da hesap ekleye basıyorum hiçbir şey gelmiyor ve ayarlarda hesaplar bölümünden e-posta ve hesaplar kısmı bende simsiyah Microsoft Store'dan de hiçbir şey indiremiyorum. Ve ayarlara geldiğimizde ana sayfada sol üstte ismim yazıyor ve onun altına yerel hesap var onun altında da oturum aç yazıyor ona tıklıyorum hesap bilgierimi girince de Eyvah bir sorun oluştu bu bizden kaynaklı diyor. Kısacası bilgisayarda Posta. Gmail, Hotmail işlemi asla yapamıyorum. Büyük ihtimal performans ayarı için YouTube'dan gördüğüm bir regedit ayarı yapmışımda böyle oldu. Bu sorun birkaç aydır var.
Ve ek olarak ayarlarda bazı yerlere girince ayarlar uygulaması kapanıyor direk. Mesela cihazlar kısmnıa girince beni atıyor.

Screenshot_4.png

Screenshot_7.png

Screenshot_5.png

Screenshot_6.png

Güncelleştirmeler seçeneğinin altında kurtrma var, orada bilgisayarı sıfırla dediğinde sadece ayarları sıfırla diye bir seçenek olmalı. Sadece Windows'u, ayarları sıfırlar ve kişisel dosyaları ellemez. O ayara bir bakar mısın?

Evet, muhtemelen kayıt defteri ayarlarından dolayı oldu. Bu durumda kayıt defterini sıfırlaman lazım. Ya yazdığım gibi sıfırlayacaksın, ya komple bilgisayarı sıfırlayacaksın yada o videoyu tekrar açıp değiştirdiğin ayarları eskisine çevirip deneyeceksin.

Güncelleştirmeler seçeneğinin altında kurtrma var, orada bilgisayarı sıfırla dediğinde sadece ayarları sıfırla diye bir seçenek olmalı. Sadece Windows'u, ayarları sıfırlar ve kişisel dosyaları ellemez. O ayara bir bakar mısın?

Evet, muhtemelen kayıt defteri ayarlarından dolayı oldu. Bu durumda kayıt defterini sıfırlaman lazım. Ya yazdığım gibi sıfırlayacaksın, ya komple bilgisayarı sıfırlayacaksın ya da o videoyu tekrar açıp değiştirdiğin ayarları eskisine çevirip deneyeceksin.

O videoyu bilmiyorum :(. Bir de uygulamalarım silinecek şekilde bir sıfırlama yapamam ben çok fazla uygulama var bilgisayarda ve işe yarar ayarlarda yaptım bir sürü bunları tek tek yapmak çok zor olur gerçekten de. Sadece ayarları sıfırlama seçeneğinde uygulamalar ve oyunlar silinecek mi? Veya sadece hard disk sıfırlansa olur mu yani C diski. D diskinden hiçbir şey gitmesin.
Hocam alakası var mı bilmiyorum fakat Windows'u etkinleştirdiniz mi?
Screenshot_8.png
Bu etkin mi demek oluyor?
O videoyu bilmiyorum :(. Bir de uygulamalarım silinecek şekilde bir sıfırlama yapamam ben çok fazla uygulama var bilgisayarda ve işe yarar ayarlarda yaptım bir sürü bunları tek tek yapmak çok zor olur gerçekten de. Sadece ayarları sıfırlama seçeneğinde uygulamalar ve oyunlar silinecek mi? Veya sadece hard disk sıfırlansa olur mu yani C diski. D diskinden hiçbir şey gitmesin.

Screenshot_8.png
Bu etkin mi demek oluyor?
Etkinleştirme yazısının sağı siyah ben sansürlemedim

Yeni konular

Geri
Yukarı