Postegro uygulamasının güvenlik açıkları nelerdir?

Neo2689

Centipat
Arkadaşlar, postegro uygulamasının sistem açıklarıyla ilgili bir bilgi duydum. Anladığım kadarıyla uygulama kullananların mesajlarını da databasede kaydediyor ve bu kayıt hesabınızı silmenize rağmen bile orada durmaya devam ediyormuş. Sistemdeki ağır açıklardan dolayı bu mesajlara ulaşmak mümkünmüş. Bunun doğruluk payı sizce nedir ve eğer doğruysa nasıl ulaşılabilir?

Arkadaşlar, postegro uygulamasının sistem açıklarıyla ilgili bir bilgi duydum. Anladığım kadarıyla uygulama kullananların mesajlarını da databasede kaydediyor ve bu kayıt hesabınızı silmenize rağmen bile orada durmaya devam ediyormuş. Sistemdeki ağır açıklardan dolayı bu mesajlara ulaşmak mümkünmüş. Bunun doğruluk payı sizce nedir ve eğer doğruysa nasıl ulaşılabilir?

Postegro adlı uygulama abimin ve benim uygulamaya giriş yaptığımız hesapları çaldılar. Tavsiye etmem. Bu açığı denemek için bile olsa kullanmayın.

Ve kalıcı ban yemek ✅ (!)
Yok aman ban yemeyim 😅. Bu arada bu konuları konuşmak yasak mı site içinde? Bilmediğim için soruyorumda
Postegro adlı uygulama abimin ve benim uygulamaya giriş yaptığımız hesapları çaldılar. Tavsiye etmem. Bu açığı denemek için bile olsa kullanmayın.
Yok bende kullanmayı bıraktımda eğer böyle birşey varsa bu konulara ilgim olduğundan dolayı soruyorumda biraz bilgi sahibi olup fake bir hesapla denemek isterim açıkçası
Sistem açığını burada paylaşmak mı? :D
Hocam sistem açığını paylaşmak demeyelimde bunun doğruluğundan emin olmaya çalışmak desek daha doğru olur 😀

Bu uygulamayı kullanan herkesi bir nevi havuza atıyor, takipçiler arasında postegro kullanan varsa o kişinin profili görebiliyoruz.
Sorun şu sadece, sahte hesapla giriş yapmak ve öyle kullanmak gerekiyor. Ben denemiştim. Birkaç ay sonra hesapta mail değiştiğini farkettim. Düzelttim bir şekilde vs. Kendi kendine takip ediyor farklı hesapları. Bir nevi bot hesap olarak havuza düşüyor yani.

Şu an zaten giriş yapılamıyor diye biliyorum postegro/lili'ye.

Mesajlara ulaşmanın pek mümkün olduğunu sanmıyorum ayrıca.

Geri
Yukarı