Power Boost Hive 650W PSU güç değerleri

Size soru sormak istedim. PSU zarar görürse sistem Full gider mi diye.

Vallahi hocam ben elektrikler gitti geldi ama sıkıntı olmadı elektrik gelince hemen açtım açıldı hepsi gitmez PSU zarar görebilir ekran kartı vs bozulabilir belli olmaz.

Hocam aynısı bende varda bir sorun olur mu acaba siz sattınız mı halen kullanıyor musunuz ?

Hocam aynısı bende varda bir sorun olur mu acaba siz sattınız mı halen kullanıyor musunuz?

Satın almak isteyen oldu da onlara da zarar gelmesin diye kendim para biriktirip almayı tercih ettim. En iyisi böyle zaten para kazanmak kolay değil bu PSU'da güvenilir değil ama şu an bir sıkıntısı yok yeni PSU alınca yedeğe koyacağım zaten.
Hocam aynısı bende varda bir sorun olur mu acaba siz sattınız mı halen kullanıyor musunuz?

Halen kullanıyorum.

Bir iki senedir kullanıyorum sesi dışında hiçbir sorunu yok. Fanı değiştirip kullanmaya devam edeceğim.

Hala kullanıyorum tık demedi maşallah elektronik şans işi bence geçenlerde arkadaşım aldı bozuk çıktı yenisini yolladılar şimdi sıkıntısı yok ama kasanın düğmesini sevmiyorum. güç kaynağından yana sıkıntım olmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…