Power Boost kasaya DeepCool 650W PSU uyar mı?

Kasa:

PSU:

PSU iyi mi sorun yaşartır mı?

PSU iyi fakat aynı kasayı kullanıyorum 12v kanalından 372W verebilen bir PSU ile geliyor yani hem kasa hem PSU alacaksanız boş kasa tercih edin.

Uyar sıkıntı olmaz.

Belki PSU suz almış olabilir ya da PSU bozulmuş.

PSU'suz alma diye bir şey yok. Belki bozulmuştur.

Uyar sıkıntı olmaz.

Belki PSU suz almış olabilir ya da PSU bozulmuş.

PSU iyi fakat aynı kasayı kullanıyorum 12v kanalından 372W verebilen bir PSU ile geliyor yani hem kasa hem PSU alacaksanız boş kasa tercih edin.

PSU'suz alma diye bir şey yok. Belki bozulmuştur.

Arkadaşlar siz olur mu olmaz mı söylersiniz. Ben sadece bak bunda PSU var yanlışlıkla ek PSU alma dedim yanlış mı değil o zaman sorun yok sizde olur mu olmaz mı onu belirtin.

Arkadaşlar siz olur mu olmaz mı söylersiniz? Ben sadece bak bunda PSU var yanlışlıkla ek PSU alma dedim yanlış mı değil o zaman sorun yok sizde olur mu olmaz mı onu belirtin.

Benim güncel ekran kartım GTX 1650 elime para geçince ekran kartı alıp 4060 Ti'a geçeceğim bu PSU hem yetersiz hem C4 filan diyorlar güvenmiyorum koruma falan yok kasada gelen PSU da bu yüzden erkenden PSU almaya karar verdim.

Benim güncel ekran kartım GTX 1650 elime para geçince ekran kartı alıp 4060 Ti'a geçeceğim bu PSU hem yetersiz hem C4 filan diyorlar güvenmiyorum koruma falan yok kasada gelen PSU da bu yüzden erkenden PSU almaya karar verdim.

Alacağınız PSU gayet kaliteli ve yeterli. Ayrıca kasanıza da uyacaktır.

Kasada gelen PSU iyi değil evet doğru fakat boş kasa alıp yanına PSU almak daha mantıklı size kalmış.

Kasada gelen PSU iyi değil evet doğru fakat boş kasa alıp yanına PSU almak daha mantıklı size kalmış.

Şu anki PC'me güncelleme yapıyorum bu kasa zaten bende var hem PSU'ya güvenmiyorum şu anki sistemi riske atmak istemiyorum hem de ekran kartı alacağım için bu PSU yeterli değil yeni alacağım PSU bu kasaya olur mu onu merak etmiştim cevabımı aldım teşekkürler.

Şu anki PC'me güncelleme yapıyorum bu kasa zaten bende var hem PSU'ya güvenmiyorum şu anki sistemi riske atmak istemiyorum hem de ekran kartı alacağım için bu PSU yeterli değil yeni alacağım PSU bu kasaya olur mu onu merak etmiştim cevabımı aldım teşekkürler.

Aynı kasayı kullanıyorum hocam 100-120W ekran kartlarında sıkıntı yaratmıyor fakat 4060 Ti gibi bir karttan bahsediyorsunuz o yüzden yenilemek şart PSU'yu.

Yeni konular

Geri
Yukarı