Power Boost VK-G3902S 600W kasa alınır mı?

Böyle markaların kasalarının güç kaynaksız versiyonunu tercih edip güç kaynağını bilindik markalardan tercih edin.

Böyle markaların kasalarının güç kaynaksız versiyonunu tercih edip güç kaynağını bilindik markalardan tercih edin.
Kasaları bile tercih edilmez malzeme kaliteleri kötü hava akışı yok nerdeyse çoğunda.

Sakın alma. O kasanın içindeki PSU bir atom bombası.
Kasaları bile tercih edilmez malzeme kaliteleri kötü hava akışı yok neredeyse çoğunda.

Aslında belirli modeller var. Onlar fena sayılmaz. Ama aynı fiyata daha iyileri varken alınmaz.

Kasaları bile tercih edilmez malzeme kaliteleri kötü hava akışı yok nerdeyse çoğunda.

Yani ben de tercih etmem ama bütçe buna el veriyorsa açığa pc toplayacak hali yok. Benim görüşüm CPU,GPU ve PSU seçildikten sonra kalan bütçe ile diğer parçaların seçilmesi.

Yani ben de tercih etmem ama bütçe buna el veriyorsa açığa pc toplayacak hali yok. Benim görüşüm CPU,GPU ve PSU seçildikten sonra kalan bütçe ile diğer parçaların seçilmesi.
Açığa pc toplanabilir eğer aylık temiz yapılabilecekse bence o kasadan iyidir .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…