Power Boost VK-G3902S kasaya Xigmatek Windpower 1264 sığar mı?

umt81

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sorum basit işlemcim çok ısındığı için kule tipi işlemci soğutucusu almayı düşünüyorum.
Çoğu kişinin bana önerdiği bir soğutucuyu almayı düşünüyorum. Tek merak ettiğim elimdeki kasaya bu işlemciyi sığdırabilir miyim?
Lütfen başka soğutucu önermeyin kafamın karışmasını istemiyorum sadece soruma cevap arıyorum.
Kasa: POWER BOOST VK-G3902S RGB USB 3.0 Mid Tower Kasa | ITOPYA
Soğutucu: XIGMATEK WINDPOWER 1264 INTEL/AMD 1x120mm AT120 RAINBOW PWM FAN İŞLEMCİ SOĞUTUCU fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Son düzenleyen: Moderatör:
Sığar ama paranıza yazık edip bu modeli almayın. 2 tane ısı borusu var. Aşağıdaki modele bakabilirsiniz.

Sığmayabilir de emin olamadım. Mid tower kasa ama çok sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Sığar ama paranıza yazık edip bu modeli almayın. 2 tane ısı borusu var. Aşağıdaki modele bakabilirsiniz.

Sığmayabilir de emin olamadım. Mid tower kasa ama çok sıkıntı olacağını sanmıyorum.
linkini koyduğum ürünü çok kişi önerdi çok iyi soğutuyormuş senin attığın ürünün ondan iyi veya kötü olduğunu nerden anlarım iyi olanı alayım?
not : alttaki ürünü de alabilirim attığımın yerine

Geri
Yukarı