POWER BOOST VK-G3903S Kasa Nasıldır?

Hocam uzak durun o kasadan. Power Boost pişmanlıktır, nokta net :D
Şaka bir yana, Gamepower, Power Boost, Frisby ve s.ucuz ve kalitesiz ürünlerden uzak durmanızı şiddetle öneriyorum.
Sharkoon ve Dark kasalara bakın, fiyatları da gayet iyi.
6 adet fan ve cam olması insanı kendisine çekiyor al beni diyor resmen 😂

Hocam uzak durun o kasadan. Power Boost pişmanlıktır, nokta net :D
Şaka bir yana, Gamepower, Power Boost, Frisby ve s.ucuz ve kalitesiz ürünlerden uzak durmanızı şiddetle öneriyorum.
Sharkoon ve Dark kasalara bakın, fiyatları da gayet iyi.
Dark zamanında kullandım ve pişman oldum. Gamepower neden kalitesiz? klavyem kulaklığım ve mousem gamepower 2 yıldır kullanıyorum daha hiç bir sıkıntısını görmedim.

Dark zamanında kullandım ve pişman oldum. Gamepower neden kalitesiz? klavyem kulaklığım ve mousem gamepower 2 yıldır kullanıyorum daha hiç bir sıkıntısını görmedim.
Dark kasalardan memnun kalan çook kişi var. Gamepower kasalarından ve güç kaynaklarından bahsediyorum.

İnternette bu kasayı gördüm ve içinde 6 adet fanı bulunuyor + 4 tarafı temperli cam ile kaplı ama neden internette incelemesi yok? Sadece hepsiburada'da bir kişi tarafında yorum gördüm o da olumlu değildi, alıp tecrübe eden birisi var mı tecrübesini bizimle paylaşabilicek?
Powerboost markasından uzak durun. Konuyu çok geç görmüşüm evet fakat uzak durulması gereken bir firma. PSU asla almayın. Her alandan PSU'm patladı diye şikayetler var. Okuya dabilirsiniz ve kimse önermez. Aerocool streak almanız daha iyi olur. Tabi almadıysanız.

Powerboost markasından uzak durun. Konuyu çok geç görmüşüm evet fakat uzak durulması gereken bir firma. PSU asla almayın. Her alandan PSU'm patladı diye şikayetler var. Okuya dabilirsiniz ve kimse önermez. Aerocool streak almanız daha iyi olur. Tabi almadıysanız.
yorumunuz için teşekkürler iyi ki de almamışım :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı