Power tuşu Flex kablosu nereden, nasıl temin edilir?

Lynchburg

Hectopat
Power tuşuna giden Flex kablom koptu ve bilgisayarı kapatamıyorum. Kapattığım taktirde tekrar açılmayacak. Uyumlu Flex kablosunu nasıl bulabilirim ve düzgün bir şekilde takabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Power tuşuna giden Flex kablom koptu ve bilgisayarı kapatamıyorum. Kapattığım taktirde tekrar açılmayacak. Uyumlu Flex kablosunu nasıl bulabilirim ve düzgün bir şekilde takabilirim?
Reset tuşu var ise denetim masasında tuş davranışlarının yerlerini değiştirin. Reset ile açıp kapatırsınız.

Rica etsem daha açıklayıcı yardım eder misin reset tuşu yok HP 15 Notebook. Başka bir tuşa ayarlama şansımız oluyor mu?
Pardon ben kasa sandım. 10 yıl önce başıma geldiğinde reset ve power kablolarının yerini değiştirmiştim. Reset tuşu ile açıyordum. Notebook ise geçenlerde bir yazı okumuştum, uzaktan açıp kapatma diye. Araştırırsanız sitede detaylı anlatımı var.

Pardon ben kasa sandım. 10 yıl önce başıma geldiğinde reset ve power kablolarının yerini değiştirmiştim. Reset tuşu ile açıyordum. Notebook ise geçenlerde bir yazı okumuştum, uzaktan açıp kapatma diye. Araştırırsanız sitede detaylı anlatımı var.
Estafurullah. Anladım kablo koptuğu için bunu yapamam, en sağlıklı yol yeni kablo almak sanırım.

Estafurullah. Anladım kablo koptuğu için bunu yapamam, en sağlıklı yol yeni kablo almak sanırım.
Kabloya gerek yok bence, dediğim yöntem ile aç - kapa yapacaksınız sadece.

Hemen bakıyorum bir araştırayım.

Denetim masasında tam olarak nasıl buluyoruz? Herhangi bir şey bulamadım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı