Power Tuşuna Basınca Bilgisayarım Açılmıyor

Servise son kez git, biraz sert konuş, değiştirmek zorundasınız 5 oldu bu de değiştirirler
Gerçekten artık sabrım kalmadı oraya gidersem adamlara saldırırım bu nedir ya? Her dakika pcmi bozulur?

@Recep Baltaş @Silinen üye
Lütfen yardım edin. Power tuşuna basıyorum pc açılmıyor. Arkadaki power tuşunu açık bırakınca kendi kendine bazen açılıyor. Fareye klavyeye falan güç gelmiyor, ekrana görüntüde gelmiyor ama power tuşunun üstünde ışığı yanıyor böyle.
Gece 5-6 saat açık bırakmıştım steam üzerinden oyun iniyordu sabah kalktığımda kendini uyku moduna almıştı ama uyandırmaya çalıştığımda uyanmıyordu birtek ışığı yanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım anakartında sorun olabilir , servise götürüp garantili ise değiştirmek istiyorum de ve üzerlerine git. Her türlü yolu denerler kendilerini haklı çıkarmak için. Bilgisayarını alıp bir ay vermeyebilier, ama mutlaka sana çözüm bulurlar. Önemli olan pes etememek. Şirketin ve ürünün garantisini oku. Değiştirme şartlarını öğren elin boş gitme.

Arkadaşım anakartında sorun olabilir , servise götürüp garantili ise değiştirmek istiyorum de ve üzerlerine git. Her türlü yolu denerler kendilerini haklı çıkarmak için. Bilgisayarını alıp bir ay vermeyebilier, ama mutlaka sana çözüm bulurlar. Önemli olan pes etememek. Şirketin ve ürünün garantisini oku. Değiştirme şartlarını öğren elin boş gitme.
Anakartı çarşamba günü tamirden aldım 1 ay tamirdeydi zaten ramleri görmüyordu şimdi onu düzelttiler başka biryeri bozmuşlar herhalde birde Asus orjinal servisi sorunuda faturaya BIOS güncellemesi yaptık düzeldi demişler ki bende en son BIOS'u kullanıyordum. Yani anakarttan olması ya imkansız ya imkansız.

Kasanın içinden detaylı fotolar koyar mısın bakalım bi. Montajda hata yapmış olabilirler. Bulanık fotolar koyma kendinin bile görmekte zorlandığın.
Şimdi atıyorum Recep Bey.

@Recep Baltaş Şimdi denedim ilginç bir şekilde pc açıldı. Bir açılıyor bir açılmıyor şuan o pcden yazıyorum kapatıpta resmini çeksem birdaha açılmaz diye korkuyorum.

Anakartı çarşamba günü tamirden aldım 1 ay tamirdeydi zaten ramleri görmüyordu şimdi onu düzelttiler başka biryeri bozmuşlar herhalde birde Asus orjinal servisi sorunuda faturaya BIOS güncellemesi yaptık düzeldi demişler ki bende en son BIOS'u kullanıyordum. Yani anakarttan olması ya imkansız ya imkansız.

Şimdi atıyorum Recep Bey.

@Recep Baltaş Şimdi denedim ilginç bir şekilde pc açıldı. Bir açılıyor bir açılmıyor şuan o pcden yazıyorum kapatıpta resmini çeksem birdaha açılmaz diye korkuyorum.

Bilgisayarlar hep böyle zaten. Sorunun sonucunu aramaya kaldarsın pc açılır, aramazsın 1 tur fanı dönmez :D.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı