Çözüldü Powerbank şarjı 23.5 saattir dolmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Elensari

Hectopat
Oppo A16 hızlı Type-C 18W 3 amper şarj aletiyle 23.5 saat oldu. Hala dolmadı. Daha yeni aldım. Bu normal mi? Iade mi edeyim? Amazon'dan almıştım. Hiç kullanmadım. İlk defa kullanacağım. Samsung EB-P5300X 20000 mAh hızlı şarj powerbank.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Samsung EB-P5300X 20000 mAh Powerbank'in testlerinde 25W gücünde şarj adaptörü ile tam dolum süresi 4 saat. 18W ve 3 amperlik bir şarj aletiyle tam olarak 23.5 saatte şarj ediyorsanız, bu durum beklenenden oldukça uzun bir süre. Powerbank arızalı olabilir.

(Çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim)
Samsung EB-P5300X 20000 mAh Powerbank'in testlerinde 25W gücünde şarj adaptörü ile tam dolum süresi 4 saat. 18W ve 3 amperlik bir şarj aletiyle tam olarak 23.5 saatte şarj ediyorsanız, bu durum beklenenden oldukça uzun bir süre. Powerbank arızalı olabilir.

(Çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim)

Çözüm
Aynı powerbank bende de var, bende de ilk başta çok uzun sürmüştü. 2 hafta sonra samsung 25w şarj aleti alıcam, o zaman ne kadar sürede dolduğunu söylerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…