Powerbank şişmesi sorun yapar mı?

Olsaydı iyi olurdu çünkü yurt dışında çok ucuzdu zamanında. 4600 TL ilem 2600 TL fiyata satılıyordu yurt dışında. Hemde 2 SIM yuvası var. Yani bir yerde avantaj ama hafıza kartı girişi yok. Eğer lazım bir şey ise sizin için POCO X3 Pro modeline bakabilirsiniz. Ayrıca ona IMEI atılabilir diye biliyorum.
GT çok güzel geliyor gözüme, işlemcisi de çok güzel.

Yurtiçi çok pahalı şuan.

Bütçemi 4500 yapabilirim 2. el bulabilirsem, tabi x3 pro ile fiyat farkına değerse.
Yabancı kullanıcılar X3 Pro ile oyunlarda ısınma olduğunu söylemiş zamanla, X3 GT bu konuda daha başarılı tarzı yazılar görmüştüm.

GT çok güzel geliyor gözüme, işlemcisi de çok güzel.

Yurt içi çok pahalı şu an.

Bütçemi 4500 yapabilirim 2. el bulabilirsem, tabii X3 Pro ile fiyat farkına değerse.
Yabancı kullanıcılar X3 Pro ile oyunlarda ısınma olduğunu söylemiş zamanla, X3 GT bu konuda daha başarılı tarzı yazılar görmüştüm.

X3 GT gerçekten başarılı hatta 67W şarj aleti mükemmel. Ve son güncellemeler ile hiç kullanmadan telefonu 1.5 günü 82 şardan 72 şarjına kadar düştü sadece. Açıkçası pil ömrü çok iyi bir cihaz. Mesela 3.15 saat telefonda aktif olarak kullanmışım ve ekran %76 şarj harcamış.
Ama bazı konularda sıkıntı çektiriyor değil. Mesela link paylaşırken bağlantıyı kopyala sadece Google uygulamalarında çıkıyor onun dışında hep uğraşmak gerekiyor.

Screenshot_2022-01-10-22-45-59-997_android.jpg

Bu şekilde.
Ama güzel telefon olduğunu söyleyebilirim.

Screenshot_2022-01-02-00-22-10-325_com.miui.securitycenter.jpg

Buradan bahsettiğim süreye bakabilirsin.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-01-10-22-44-21-220_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2022-01-10-22-44-21-220_com.miui.securitycenter.jpg
    37,7 KB · Görüntüleme: 31
Öncelikli olarak belirtmek isterim ki uygun şartlar sağlandığı takdirde hiçbir Powerbank şişmez. Powerbank'ın şişme eğilimi gösterebilmesi için uzun süre yüksek sıcaklığa maruz kalması gerekmektedir. Sıcaklığa bağlı olarak, bataryanın şişmesine sebep olan etmenler şunlardır

1-Kalitesiz şarj aletleri, arızalanmış orijinal şarj aletleri ve çakmaklığa bağlanan her türlü araç şarj aleti.
2-Akım düzensizliği oluşturabileceği için bilgisayar ile şarj etmek.
3-Bataryayı sıcak ortamlarda bulundurmak. (araç camı önü, güneş gören cam önü vs.)

Kesinlikle o şekilde kullanma patlama riski yüksek.

Geri
Yukarı