Powerboost VK-G3902S alınır mı?

Valmera

Decapat
Pazar gecesi itopya.com.trden bir sistem toplayıp sipariş ettim kasa olarak da uygun fiyatından dolayı PowerBoost VK-G3902S modelini seçtim ancak sonradan araştırdığımda malzeme kalitesinin kötü olduğunu ve hava sirkülasyonunun başarısız olduğunu öğrendim. Sizce sadece kasayı iptal edeyim mi yarın arayıp? İptal et diyorsanız 600 TL’ye kadar PSU dahil kasa önerisi yapar mısınız?

Evet iptal edin. Alinmaz.

Zalman S4 Plus öneririm 350 TL fiyati var.
PSU olarak da FSP Hyper K Inventus'ta 270 TL.

PSU dahil olarak 500 liraya FSP CMT110A 500W modeli var ama ustte onerdigim kat kat daha mantikli.

Aradığımda siparişi tekli olarak iptal edemediklerini hepsini iptal etmeleri gerektiklerini söylediler. Ben de kalsın dedim mecburen. Yaza kadar idare etmez mi kapağını açık kullansam falan?

Yaza kadar idare eder mi sorusuna kimse cevap veremez. PSU'lu kasa olduğu için içindeki PSU da sıkıntılı. Korumaları tam değilse eğer bir gün patladığında, sisteminize zarar verecektir. O yüzden kasa olmasa bile PSU'yu şimdiden değiştirmenizi öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı