Powercolor R7 265 alınır mı?

N3mesis

Decapat
Arkadaşlar çok eski bir PC’m var yeni bilgisayar toplamak istemiyorum ama bilgisayarı yenilemem lazım. Powercolor R7 265 TurboDuo GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.2 kartın 2. elini 550 TL'ye buldum bu kartı önerir misiniz ya da hangi kartı önerirsiniz? Bir de buna uygun işlemci bulmam lazım (işlemci 0 almayı düşünüyorum). Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi işlemciyi alacaksınız? R7 265 hala fena sayılmaz fakat 550TL'ye 2. el daha güçlü bir kart alınabilir. Ben olsam R7 265'e 550TL vermezdim, değmez.

1300X alınmaz. 2200G alın. Hem daha güncel mimariye sahip, tek çekirdek performansı daha yüksek, içinde fiyatına göre muazzam bir ekran kartı bulunduruyor, daha ucuz kısacası Ryzen 3 1300X'den daha iyi.

Bu saatten sonra alınmaz, HD çözünürlük için alacaksanız sıkıntı yok lakin FULL HD ise ben şahsen R7 265 yakıp R9 280X 600 liraya aldım. R7 265 FULL HD çöznürlük için bu saatten sonra low medium ayarlarda performans sunar 60 FPS garantidir yani.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı