Powercolor R9 280X vs Zotac GTX 770

Sırf sana cevap vermek için üye oldum. Nerenden uydurduğunu merak ettim bunu. R9 280x zaman zaman gtx770 geçen ve çoğunlukla aynı performansı veren bir kart. Bilmiyorsun madem millete yanlış bilgiler verme, bilmediğin işlere bulaşma en güzeli.

Yanılmış olabilirim fakat bu uydurduğum anlamına gelmez. Üslubunu korumanı tavsiye ederim.

R9 280X daha çok GTX760 ayarındadır. GTX770 ise R9 280X'den haliyle daha hızlı ve performanslıdır. ZOTAC almanı ben de tavsiye etmem. ASUS, Msi, Sapphire bunlar tercihlerim arasındadır. Ayrıca GTX770 günümüz oyunlarının çoğunu ultrada çalıştırır. Şu oyun bu oyun diye kıyaslamana gerek yok.

Yok artık daha neler R9 280X neredeyse GTX770 ' le aynı performansı veren bir kart çoğu oyunda GTX770 3-5 fps önde görünüyor . Ve R9 280X daha ileriye dönük bir kart .

Bilgisiz konuşman uydurduğun anlamına gelir.

Peki arkadaşlar bu kadar üstüme geleceğinizin farkına varamazdım. Bir daha ne yardımcı olmaya çalışır ne de yorum yaparım. Hepiniz haklısınız. Millet üslubunu bozuyor. Yanlış bilgi verdim diye ben banlanıyorum. Aile forumu olduğunu sanıyordum. Ama ne yazıkki robot sisteminde çalışan memurların olduğu resmi bir siteymiş. İyi günler.

Arkadalar Intelli olan sistemi toplamaya karar verdim ama ekran kartını GTX 770 almak istiyorum sorun olur mu? çünkü Intelli sistemde r9 280 önerilmiş.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2014-07-14-03-24-06.png
    Screenshot_2014-07-14-03-24-06.png
    46,2 KB · Görüntüleme: 268
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı