PowerColor Red Dragon RX 580 alınır mı?

liluur

Hectopat
Daha fazla  
İnternette ekran kartlarının fiyatlarına bir göz atayım derken 2250 TL'ye 0 Powercolor marka RX 580 8 GB ekran kartı buldum, bu fiyata daha iyi bir ekran kartı alabileceğimi düşünmüyorum.
Bu marka hakkında da herhangi bir bilgim yok, bu markanın ekran kartı alınır mı? Alınmaz diyorsanız 2900 TL'ye XFX marka var o alınır mı?

Son düzenleme:
İnternette ekran kartlarının fiyatlarına bir göz atayım derken 2250 TL'ye 0 RX 580 8 GB ekran kartı buldum, bu fiyata daha iyi bir ekran kartı alabileceğimi düşünmüyorum.
Bu marka hakkında da herhangi bir bilgim yok, bu markanın ekran kartı alınır mı? Alınmaz diyorsanız 2900 TL'ye XFX marka var o alınır mı?

Bu kartları 0 almaya değmez 2 el temiz bir RX 6600 veya da RX 5700XT alınabilir.

İnternette ekran kartlarının fiyatlarına bir göz atayım derken 2250 TL'ye 0 RX 580 8 GB ekran kartı buldum, bu fiyata daha iyi bir ekran kartı alabileceğimi düşünmüyorum.

Güzel RX 580 Bendeki ASUS ama her oyunu çok rahat yüksek FPS de oynuyorum tam bir F/P ürünü yıllar dayanır

Bu kartları 0 almaya değmez 2 el temiz bir RX 6600 veya da RX 5700XT alınabilir.
Hocam şimdi o kartların fiyatları malum, sarı sitede baktığımda 3000 tlye buluyorum, bana aşırı anormal geliyor o kartların bu kadar ucuza satılması, ayrıca mining işleri de artık bittiği için bence insanlar artık elindeki kartları çıkarmak istiyorlar. Onların ne olduğu belirsiz kartlarını almak istemiyorum açıkçası, kesinlikle alınmaz mı yani bu kart?

Hocam şimdi o kartların fiyatları malum, sarı sitede baktığımda 3000 TL'ye buluyorum, bana aşırı anormal geliyor o kartların bu kadar ucuza satılması, ayrıca mining işleri de artık bittiği için bence insanlar artık elindeki kartları çıkarmak istiyorlar. Onların ne olduğu belirsiz kartlarını almak istemiyorum açıkçası, kesinlikle alınmaz mı yani bu kart?

Pardon yanlış yazmışım

Hocam şimdi o kartların fiyatları malum, sarı sitede baktığımda 3000 tlye buluyorum, bana aşırı anormal geliyor o kartların bu kadar ucuza satılması, ayrıca mining işleri de artık bittiği için bence insanlar artık elindeki kartları çıkarmak istiyorlar. Onların ne olduğu belirsiz kartlarını almak istemiyorum açıkçası, kesinlikle alınmaz mı yani bu kart?
Ucuz olması benimdek afamı karıştırıyor 3060 ile ben pek fakr göremedim 20 fps bi fark var ama neden 3 kat daha ucuz anlayamıyorum

Sistem mi kart mı hocam?
Yanlışlıkla sana yazmışım hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı