Powercolor veya Sapphire

Neden burada bir kişi AMD ekran kartı alacağı zaman Asus önerilmiyor, neden herkes Sapphire, Msı veya powercolor alın diyor? Konulara bakabilirsin.
İşte dostum , o ısı borularının yanlış konumlandırılması mı neymiş , ben de Bu konu ile ilgili bir kanıt istediğimi vurguladım. Yani , adam Sapphire almış yine bir sorunla karşılaşıyor . Yani sorun ASUS 'ta değil !.

@Silinen üye Grafik bozulmaları sadece Asus'ta yok diğer markalardada var fakat Asus kadar çok değil. Sizde ısıl boruların yanlış konumlandırıldığını düşünüyorsanız bu tabloya bakınız;

58721-png.21893

Dosya Ekleri

• 58721.png
    58721.png
    11,8 KB · Görüntüleme: 234
Arkadaşlar şimdi kafam karıştı bende en yakın zamanda dolar düşünce r7 265 alıcaktım ama asus düşünüyordum. Sapphire mi almalıyım ?

Her elektronik üründe sorun veya sorunlar çıkabilir. Çok müşteride çıktığı durumlar dikkat çeker, bu da R9 280X için Asus tarafında var. Kullanıp memnun olanlar da vardır; ama durum bu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı