PowerPoint 2007'de çıktı yatay yerine dikey çıkıyor

Darqx

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba, PowerPoint 2007'de çıktı alacakken slayt ayarından yatay çıktıyı seçmeme rağmen dikey olarak çıkıyor. Dinleyici Notlarını seçip yatay seçeneğini seçerek yapıyorum. Fotoğraf da pek net görünmeyebilir ama en net bunu bulabildim. Çözümü nedir acaba?

images.png

1665667670979.png

Hocam buradan yatayı seçip deneyebilir misin?

Pardon sanırım denemişsin.

1665667850737.png

Hocam CTRL+P ve ya kenardaki çubuktan yazdır de ve karşına çıkan pencere de özellikler diyor ona tıkla ve:

1665667901974.png

Yön yazıyor oradan yatayı seçip tekrar deneyebilirmisin ?

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1542827

Hocam buradan yatayı seçip deneyebilir misin?

Pardon sanırım denemişsin.

Eki Görüntüle 1542837
Hocam CTRL+P ve ya kenardaki çubuktan yazdır de ve karşına çıkan pencere de özellikler diyor ona tıkla ve:
Eki Görüntüle 1542839
Yön yazıyor oradan yatayı seçip tekrar deneyebilirmisin ?
Hocam attıklarınızı deneyeceğim. Fakat zaten 2. attığınızdaki gibi yapıyorum, en altta "yazdırılacak" kısmından dinleyici notlarını seçip yandan da yatayı seçerek yapıyorum fakat sanırım o başka bir şey için. Kağıt yönünü yatay değil de sıralamayı dik yapıyor anladığım kadarıyla. Son attığınız görseli yarın deneyeceğim.
Bu çağ dışı programı bırakıp LibreOffice veya OnlyOffice ile çıktı almayı dener misiniz?
Kendi bilgisayarım değil, kırtasiye bilgisayarı. O bilgisayarda da ara ara bu tarz sorunlar yaşıyorum ne yazık ki.

@393060 Hocam dediğiniz şeyi denedim, biraz daha eski bir arayüzü vardı ve "kağıt yönü" gibi yazan şeyi yatay yaparak denedim fakat sonuç yine aynı. Sorun bilgisayardan gibi diye düşünüyorum. Eski sürüm kaynaklı da olabilir bilemeyeceğim. Sizlik bir şey yok ama, sağ olun yardımınız için.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı