Powerpoint Video Uyumluluğu

AAA1234

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben USB üzerinden video içeren powerpoint slaytımı garanti olsun diye başka bir bilgisayardan oynattım ama o bilgisayar da quicktime yani .mov uzantılı oynattı videomu. Bundan sonra ise okuldaki akıllı tahtadan oynatmaya çalıştığımda quicktime bulunamadı hatası aldım ama eve geldiğimde bende quicktime yüklü olmamasına rağmen sorunsuz oynatıyordu. Uyumluluğu falan da yapmıştım (dosya) seçeneğinden? Sebebi ne ve nasıl düzelticeğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemin codec içerdiğinde ek yazılımlara ihtiyaç duymaz. Fatih projesi akıllı tahtalarında yerleşik olarak (Windows 8.1) QuickTime mevcut. Fakat öğretmenin uygulamayı kaldırmış olabilir, codec paketi de olmayabilir. Bu yüzden oynatmamıştır. Codec paketi veya QuicTime yazılımı türevi uygulama yüklemesini isteyebilirsin.

İmkan yoksada .mov uzantılı video dosyasını .avi formatına dönüştürerek sunuma eklersin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı