PowerPoint'teki slayt nasıl televizyonda izlenir?

Akıllı TV ise ve formatı destekliyorsa izlenir ama ben hiç görmedim öyle bir TV. Eskiden projeksiyon cihazlarında olurdu PowerPoint desteği.

En nihayetinde ilgili dosyayı USB diske atıp televizyona takacaksınız. Hangi dosyayı atacağınız televizyonunuzun desteklediği formatlara bağlı.

Eğer direkt sunu formatını destekliyorsa sunu dosyasını atarsınız.

Ha eğer bu formatı desteklemiyorsa sununun video çıktısını alın ve onu atın. (Dosya > Dışarı Aktar > Video Oluştur)

Bunların dışında bilgisayarı televizyona bağlayarak da izleyebilirsiniz.

HDMI ile bağlayın bilgisayarı. Bu kadar.
HDMI kablosu yok başka bir çözümü yok mu?
En nihayetinde ilgili dosyayı USB diske atıp televizyona takacaksınız. Hangi dosyayı atacağınız televizyonunuzun desteklediği formatlara bağlı.

Ha eğer bu formatı desteklemiyorsa sununun video çıktısını alın ve onu atın. (Dosya > Dışarı Aktar > Video Oluştur)

Teşekkürler.Şimdi sunuya sağ tık yapıyoruz dışarı aktar diyoruz video oluştur diyoruz değil mi?

HDMI kablosu yok başka bir çözümü yok mu?

Teşekkürler.Şimdi sunuya sağ tık yapıyoruz dışarı aktar diyoruz video oluştur diyoruz değil mi?
Sağ tık değil de sunuyu PowerPoint içinde açın, sol üstte Dosya sekmesi var. Oradan yapıyorsunuz.

Video çıktısını nasıl alacağım.
Sağ tık değil de sunuyu PowerPoint içinde açın, sol üstte Dosya sekmesi var. Oradan yapıyorsunuz.
Tamam anladım hocam.Malzeme veya ekipman gerekmiyor değil mi?

Video çıktısını nasıl alacağım.
1617998014511.png

Dosya

1617998030034.png

Dışarı Aktar

1617998045869.png

Video Oluştur

Yeni konular

Geri
Yukarı