Praktica TP 8.1 Tablet Android Yükseltme

Aykut Tosun

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Denizli / Merkez
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar.
Elimde Praktica TP 8.1 tablet var. Android 4.0.3 sürümü yüklü. Acaba bunu 4.2.2 sürümüne yükseltme imkanı var mıdır? Pek de anlamam bu işlerden. Ama eğer imkan varsa yükseltmek isterim.
Ek olarak şarjının fazla dayandığını söyleyemem. Hemen bitiyor. :( 5000 mAh bataryası varmış.

Tablet bu. PRAKTICATABLET - TP 8.1

Bu tableti bana kendinin para verip aldığını söyleme lütfen. En son 4.0 var. Ancak tabletin Çin meşeini bulursan hakkında kısmından, belki ROM bulabiliriz:

PRAKTICATABLET - Ürün Destek - TP 8.1

Yok abi tablet kullanıcısı değilimdir. Tablet baya bir zamandır bende ama öyle yatıyor. Annem zamanında almış 1 seneyi geçti. Ama pek yüzüne bakılmadı.
Film izlemek için belki kullanırım diye düşünüyorum hem android platformunu tanımak iyi olur.
Tabletin hakkında kısmına girdim.
Android sürümü: 4.0.3
Çekirdek sürümü: 3.0.8+
Derleme numarası: V1.0.6.IML74K.eng.root.20120418.155632_HW:1.0.0.0

Başka da pek bilgi yok. :)

Teşekkürler Burak bey. CPU-Z android olarak yükledim ve kurdum. Oradan System bölümündeki bilgileri buraya yazayım.

Kod:
Model: M805HCX
Manufactuer: Unknown
Board: rk29sdk
Display: V1.1.0.IML74K.eng.root.20120515.143336
Hardware: rk29board
Android Version: 4.0.3
Kernel Architecture: armv7l
Kernel Version: 3.0.8+

Teknik bilgiler bunlar galiba.

Ek olarak rk29board terimini aratarak bunu buldum ama pek bir şey anlamadım. AOSP 4.2.2 on rk29board ! | Crew RKTablets

İlginiz için teşekkürler. Zaten uzun zamandır kullanılmıyordu tablet. Şuan da ki version da güzel. Zaten Google Play Store den milyonlarca uygulama seçeneği var. Android platformunu daha iyi tanımam için güzel oluyor. Durmadan inceliyorum. Film ve müzik dinlemek için ideal olacaktır. Zaten pek bilinen marka değilmiş. Bende ilk defa duymuştum ama galiba fotoğraf makineleri üretiyorlar. Asıl işleri bu. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı