Pratik bilgiler yazın

Şişe dinlediğinizde ağzınızdaki her şey şişe ağzına, oradan da suya bulaşıyor. Başkası da aynı şişeden içiyorsa içen kişi tüm mikropları vücuduna alıyor. Başkası içmese bile belli bir süre sonra şişe üreyen mikroplardan kokmaya bile başlıyor ve siz o suyu içiyorsunuz.

Bir daha yapmazsınız heralde.
Üzgünüm ama devam edeceğim zaten annem ben kardeşim oluyor genelde evde. Üstelik ağızımın çok mikrobik olduğunu düşünmüyorum her gün 2 kere fırçalarım. Misafirlerde, ona diyecek bir şeyim yok üzgünüm misafirlerimiz. Biliyorum yanlış bir şey. Ama gerçekten zaman kazandırıyor özellikle oyundayken.

Üzgünüm ama devam edeceğim zaten annem ben kardeşim oluyor genelde evde. Üstelik ağızımın çok mikrobik olduğunu düşünmüyorum her gün 2 kere fırçalarım. Misafirlerde, ona diyecek bir şeyim yok üzgünüm misafirlerimiz. Biliyorum yanlış bir şey.
Ağızda her zaman mikrop olur, dışarı ile ektileşimi her daim var sonuçta. Ağzınızı açmasanız bile burnunuzdan nefes alıyorsunuz, elinde sonunda girecek.

Aile bireylerine hastalık geçirmezsiniz diye de bir şey yok, hatta en hızlı aile bireylerinden hastalık bulaşır.

CTRL+D ile masaüstüne kolayca gidilebilir mouse kullanmaya gerek kalmadan bilmeyen arkadaşlar için söyledim.
Win+D o hocam, 3. sayfada falan yazmıştım zaten.

Yeni açtığınız büyük boy meyve suyunun doğru dürüst dökülme şekli (yandan görünüş);

su.jpg

PrtSc tuşuna basıp ekran görüntüsü alabilir, Control-V ile ekran görüntüsünü mesaj kısmına ekleyebilirsiniz.

(PrtSc, bazı klavyelerde farklı isimlerde bulunabilir.)

HDD korumasının vidası açılmıyorsa tornavidayı levye gibi kullanarak metal kapağı ve vidayı penseyle kırabiliyorum. Tek sıkıntı metal parmağıma saplanmıştı.
Şişe diklediğinizde ağzınızdaki her şey şişe ağzına, oradan da suya bulaşıyor. Başkası da aynı şişeden içiyorsa içen kişi tüm mikropları vücuduna alıyor. Başkası içmese bile belli bir süre sonra şişe üreyen mikroplardan kokmaya bile başlıyor ve siz o suyu içiyorsunuz.

Bir daha yapmazsınız herhalde.
Ağzımı değdirmeden yaparım.

Geri
Yukarı