Pratik bilgiler yazın

Windows tuşu+D ile masaüstüne kolayca gidilebilir mouse kullanmaya gerek kalmadan bilmeyen arkadaşlar için söyledim.

Üzgünüm ama devam edeceğim zaten annem ben kardeşim oluyor genelde evde. Üstelik ağızımın çok mikrobik olduğunu düşünmüyorum her gün 2 kere fırçalarım. Misafirlerde, ona diyecek bir şeyim yok üzgünüm misafirlerimiz. Biliyorum yanlış bir şey. Ama gerçekten zaman kazandırıyor özellikle oyundayken.

Ağızda her zaman mikrop olur, dışarı ile ektileşimi her daim var sonuçta. Ağzınızı açmasanız bile burnunuzdan nefes alıyorsunuz, elinde sonunda girecek.

Aile bireylerine hastalık geçirmezsiniz diye de bir şey yok, hatta en hızlı aile bireylerinden hastalık bulaşır.

CTRL+D ile masaüstüne kolayca gidilebilir mouse kullanmaya gerek kalmadan bilmeyen arkadaşlar için söyledim.
Win+D o hocam, 3. sayfada falan yazmıştım zaten.

Yere eğilirken belinizi değil, bacaklarınızı bükerek eğilin. Beliniz ağrımaz.

PrtSc tuşuna basıp ekran görüntüsü alabilir, Control-V ile ekran görüntüsünü mesaj kısmına ekleyebilirsiniz.

(PrtSc, bazı klavyelerde farklı isimlerde bulunabilir.)

HDD korumasının vidası açılmıyorsa tornavidayı levye gibi kullanarak metal kapağı ve vidayı penseyle kırabiliyorum. Tek sıkıntı metal parmağıma saplanmıştı.
Ağzımı değdirmeden yaparım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…