Pratikli Python kursu önerisi

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
W3Schools Python'u beğenmedim CSS'de işimi görmüştü ama tekdüze ilerliyor bunda. Proje ile ilerleyen kurs lazım.

Bana da Python kursu lazim. Udemy'den satin alip iade etmekten yoruldum. YouTube videolarida hep sorunlu. Ya kurs yarida bitiyor ya ses kalitesi kötü ya da yüzeysel geçistiriyor. Tam bir kurs lazim ucretli ücretsiz fark etmez. İngilizce de olabilir Türkçe alt yazi varsa.

Bana da Python kursu lazim. Udemy'den satin alip iade etmekten yoruldum. YouTube videolarida hep sorunlu. Ya kurs yarida bitiyor ya ses kalitesi kötü ya da yüzeysel geçistiriyor. Tam bir kurs lazim ucretli ücretsiz fark etmez. İngilizce de olabilir Türkçe alt yazi varsa.
Akrabadan ortak kullanım için hesap aldım içinde python da var ilk başları güzel gibi sonrasını bilmem.

Akrabadan ortak kullanım için hesap aldım içinde Python da var ilk başları güzel gibi sonrasını bilmem.

Bu egitimde cok kotu yorumlar vardi. Hem de egitimin eski oldugundan bahsediyorlar. Tekrar iade islemi ile ugrasmak istemiyorum açıkçası. Sorun cikarmasalar bile iade etmeye yüzüm yok artik :)

Angela yunun Udemy kursu yorumlari genel olarak iyi ama birkaç kotu yorum vardi, kodlar calismiyor guncelleyin falan yazmislar.

Geri
Yukarı