Premiere Pro zor mu?

jkrwlng

Centipat
Merhaba, 3 yıllık Filmora 9 ve Filmora X deneyimim var. Ancak artık yeterli gelmemeye başlayınca Filmora 11 alayım dedim ve kendisi ömürlük plan ile 100 dolar yani.
1.879, 19 TL. Bende hem profesyonel hem de daha uygun fiyatlı olan Adobe programlarına yöneleyim dedim. Cloud ilke satıma yıllık plan aylık ödeme olarak 187 TL daha uygun geldi gözüme. 3 yıldır profesyonel grafik tasarım yaptığım için Photoshop'u gayet iyi bilen birisiyim. Ancak Premiere Pro'ya alışamam diye korkuyorum zor geldi gözüme. İçinizde kullanan varsa program zormu veya alışması ne kadar sürer bilgi verirse çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 3 yıllık Filmora 9 ve Filmora X deneyimim var. Ancak artık yeterli gelmemeye başlayınca Filmora 11 alayım dedim ve kendisi ömürlük plan ile 100 dolar yani.
1.879, 19 TL. Bende hem profesyonel hem de daha uygun fiyatlı olan Adobe programlarına yöneleyim dedim. Cloud ilke satıma yıllık plan aylık ödeme olarak 187 TL daha uygun geldi gözüme. 3 yıldır profesyonel grafik tasarım yaptığım için Photoshop'u gayet iyi bilen birisiyim. Ancak Premiere Pro'ya alışamam diye korkuyorum zor geldi gözüme. İçinizde kullanan varsa program zormu veya alışması ne kadar sürer bilgi verirse çok sevinirim.
Hiç zor değil. Kolaylıkla yaparsınız

1673956543758.png

Zor değil, benim ilk Photoshop uygulamam Premiere Pro idi. Alışıp içerisinde ki çoğu şeyi bilir hale gelmem yaklaşık 6 ayımı aldı. Sizin önceden de deneyiminiz varmış, tahminimce en fazla 1-2 aya halledersiniz.

Programın içinden geçersiniz 3 sene az değil çerez gibi bir şey gelir hatta daha kolay yaparsınız belki.

Kesinlikle zor bir program değil, bilmediğin her programa ilk bakışta çekinerek yaklaşırsın. Her şeyin kısayolu eklenmiş öğrenmesi uzun sürmeyen bir program. Tabii ki detaylara ve programa tam hakim olabilmek zaman alabilir ama çok üst düzey projeler yapmayacaksan temel ve orta seviye program bilgisi yeterli.

Geri
Yukarı