Preo MG13 sürücüsü var mıdır?

RY0

Decapat
Preo MG13 kullanıyorum aldığım günden beri içinde bir şey sallanıyor. LED ışığı da dün gitti. Driver bulamadım paketten çıkmadı açıldığı için de iade kabul edilmiyor. Driver var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt yöneticisinden cihazın donanım kimliğini atar mısın?

MMDEVAPI\AudioEndpoints
Böyle bir konu buldum, ama bu konuda mikrofon diyor. Cihazınızın donanım kimliğinin bu olduğuna eminseniz kurun, yanlış sürücüler cihazınızı belki kullanılamayacak hale getirebilir.

Böyle bir konu buldum, ama bu konuda mikrofon diyor. Cihazınızın donanım kimliğinin bu olduğuna eminseniz kurun, fakat yanlış sürücüler cihazınızı belki kullanılamayacak hale getirebilir.

Eğer bir şey olursa bilgisayarı 5dk önceki haline getirebilirim, teşekkürler.

Böyle bir konu buldum, ama bu konuda mikrofon diyor. Cihazınızın donanım kimliğinin bu olduğuna eminseniz kurun, yanlış sürücüler cihazınızı belki kullanılamayacak hale getirebilir.

Herhangi bir sorun yok ama işe yaramadı yine de teşekkürler.

Sürücü olmadan cihazınız kullanılamaz halde mi? Eğer bir sorun çıkartmıyorsa böyle kullanmaya devam edin bence.

LED ışık çalışmıyor driver olsa çalıştırabilirim diye düşündüm driver bulamadım başka bir kulaklık Driver'ı ile denedim olmadı başka bir tane daha deneyeceğim.

LED ışık çalışmıyor driver olsa çalıştırabilirim diye düşündüm driver bulamadım başka bir kulaklık Driver'ı ile denedim olmadı başka bir tane daha deneyeceğim.
Bence LED ışığın sürücü ile alakası yok, eğer cihazın özel yazılımı varsa ve ışıkları kontrol edilebiliyorsa belki LED ışıklar sürücü ile yanar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…