Prime B350M-K için ekran kartı ve işlemci önerisi

Uyumludur. Fakat RGB takıntınız yoksa RGB'siz modelini almanız daha doğru olur. Aşağı yukarı 50 lira gibi bir masraf çıkarıyor RGB versiyonu.

Sipariş verildi. Teşekkürler @raknhocam
Evet şimdi sistem şöyle oldu @raknhocam R5 2600 3.9 - Ballistix 16 GB - 1050ti durum nedir iyi midir? İleride de bir ekran kartı değişikliği yaparız.

Son düzenleme:
Sipariş verildi. Teşekkürler @raknhocam
Evet şimdi sistem şöyle oldu @raknhocam R5 2600 3.9 - Ballistix 16 GB - 1050ti durum nedir iyi midir? İleride de bir ekran kartı değişikliği yaparız.
İşlemciyi 3500X yaptınız değil mi? 8400 ile benzer bir işlemci, 2060 ekran kartını çoğunlukla besleyebilir. RAM'ler gayet iyi, çipleri deli dehşet overclock potansiyeline sahip Micron E-Die.

@raknhocam tamamdır o halde ya bana işlemci lazımdı aslında işlemci kullanan oyunlar çok oynuyorum 16 RAM ile birlikte 3.9 Ghz sistemi iyi hale getirecektir. Grafik takıntım yok, oyunum akıcı olsun yayın render performansıyla birlikte sistemi zorlamasın şu anlık yeterli.
Yani, 2060 besleyebilir temel olarak. İş görebilir.

Bir de bu parçaları sisteme taktığım zaman BIOS ile ilgili ayar yapmama gerek var mı?

@raknhocam tamamdır o halde ya bana işlemci lazımdı aslında işlemci kullanan oyunlar çok oynuyorum 16 RAM ile birlikte 3.9 Ghz sistemi iyi hale getirecektir. Grafik takıntım yok, oyunum akıcı olsun yayın render performansıyla birlikte sistemi zorlamasın şu anlık yeterli.

Bir de bu parçaları sisteme taktığım zaman BIOS ile ilgili ayar yapmama gerek var mı?
Anakart için BIOS güncellemesi gerektiğini sanmıyorum fakat BIOS'u güncel tutmakta fayda var. RAM'leri değiştirdiğiniz zaman BIOS üzerinden D.O.C.P ayarını aktif etmeniz gerekir, X.M.P ile aynı şey fakat ASUS anakartlarda ismi değişik.

Yeni konular

Geri
Yukarı