PRIME B660M-K D4 BIOS Güncellemesi

AhmadPower

Zeptopat
Daha fazla  
Merhabalar, yenice satın aldığım hazır sistemde ASUS PRIME B660M-K D4 Intel B660 LGA1700 DDR4 5333 HDMI VGA Çift M2 USB3.2 mATX model anakart kullanıyor olacağım. İnternette sürekli bir bilgisayar satın aldığınızda Windows kurmadan önce BIOS güncellemesi yapmanızın yerinde olacağına dair söylemler sürekli önüme çıkıyor. Bunu yapmaktan açıkcası korkuyorum internette birçok rehber video var ve bir o kadar da riskli görünüyor. Güncelleme yapmamamın bir sakıncası olur mu? Performans kayıpları yaşar mıyım ve yaşayacaksam bu kayıp ortalama % kaç olabilir? Kafamda deli sorular.

Sizlerden bir diğer ricam ise bu bilgisayara Windows'u -10 veya 11 fark etmez ama olabildiğince 10- nasıl kurmam gerektiğini anlatan güzel bir video önerisi olacak. İlk hazır sistem toplayışım. Hep dizüstü bilgisayarlar satın aldım ve kullandım şu zamana kadar.

Eski BIOS sorun çıkarmayabilir, stabil sistem için güncel BIOS her zaman iyidir, güncelleme esnasında elektrik kesilmediği sürece problem çıkmaz.

Kurulum için.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı