Prime Gaming "Ülkenizde kullanılmıyor" hatası

zahidbolat

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Erbaa
Arkadaşlar Valorant oyunu için prime gaming aldım, prime gaming sitesinden kendi Twitch hesabımı bağladım ama "active prime gaming" tuşuna bastığım zaman açıklamadaki pencere geliyor. Devam dedikten sonra bu hatayı veriyor. Ülke değiştiriyorum yine aynısı oluyor. Sorun nedir acaba?

2020.09.14-15.02 (2).png

Screenshot_4.png

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Hesabım zaten bağlıydı, Prime aldıktan sonra etkinleştirmek istedim ve bu uyarıyı aldım kart bilgilerinde sıkıntı yok zaten olsa da ilk 30 gün ücretsiz.

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Hesabım zaten bağlıydı, Prime aldıktan sonra etkinleştirmek istedim ve bu uyarıyı aldım kart bilgilerinde sıkıntı yok zaten olsa da ilk 30 gün ücretsiz.
Prime Türkiye'ye geldi gibi haberler bugün çok çıkmaya başladı. Acaba tüm servisleri bugün mü aktif ettiler? Farklı bir kartla tekrar deneyeceğim.

Ben de deniyorum sürekli bu hatayı veriyor. Kredi kartı olması şart mı illa. Banka kartımla yapıyorum risk almamak için.
Normal Amazon'un sitesinde prime üyeliğim onaylandı deneme süresi başladı, ama twitch üzerinden etkinleştirme sağlayamıyorum.

Ben de deniyorum sürekli bu hatayı veriyor. Kredi kartı olması şart mı illa. Banka kartımla yapıyorum risk almamak için.
Normal Amazon'un sitesinde prime üyeliğim onaylandı deneme süresi başladı, ama twitch üzerinden etkinleştirme sağlayamıyorum.
Farklı kart denedim, işe yaradı.

Yeni konular

Geri
Yukarı