Prime Video Türkçe Altyazı Destekliyor mu?

Hocam Prime Video'nun kullanıcı arayüzünün Türkçe olması ile ilgilendiğini sanmıyorum Deniz'in. İçeriklerde TR desteği ne kadar var, onu öğrenmek istemiş ve ben çok fazla olmadığından eminim. Hulu'ya göre daha iyi bir seviyede en azından.

Hocam Prime Video'nun kullanıcı arayüzünün Türkçe olması ile ilgilendiğini sanmıyorum Deniz'in. İçeriklerde TR desteği ne kadar var, onu öğrenmek istemiş ve ben çok fazla olmadığından eminim. Hulu'ya göre daha iyi bir seviyede en azından.
Alıntı yapmamışsınız ama cümlelerinizden okuduğum kadarıyla bana yazmış gibisiniz. Cevabımı iyi okumadınız sanırım. @DenizG101'nin ilk sorusuna zaten cevap verdim. Ondan sonra farklı bir alıntıda başka bir konudan bahsettim. Zaten @DenizG101 sizden sonra Türkçe içerik konusunda olumlu şekilde cevap yazmış.

Hulu'ya göre daha iyi bir seviyede derken ne demek istediğinizi anlamadım? Hulu'da Türkçe içerik hiç yok. Şahsen, Hulu'yu kullandım. Yani kafadan sallamıyorum. Zaten Türkiye'ye de açık bir platform değil. Ben US - Residential IP adresim ile ulaşıyorum. Fakat Amazon Prime Video, dünya'ya açık. Netflix benzeri bir hizmet sunuyor. Bazı farklılıkları var.

Amerika'da o kadar hispanic varken bile yinede Hulu'da İspanyolca altyazı bulmak zor. Şahsen hiç rastlamadım. İngilizce dil ve İngilizce Closed Captions destekliyor.

CR.png

Amazon Prime Video sadece Amerikan kullanıcıların (Amerika'da ikamet eden) DNS Proxy kullanmadan yararlanabileceği bir servis. Hulu'dan hiçbir farkı yok. Siz Türkiye'de bulunmadığınız için bağlantı konusunda bazı avantajlara sahipsiniz.

Bilgi yanlışı kaynamış burası. Prime Video amazon.de üzerinden bakın. Türkçe altyazılı içerikler oldukça bol.
Evet, yanlış bilgiler var. Fakat bu da doğru değil. İlgili siteyi ve uygulamayı önceki mesajlarımda paylaşmıştım. Konu sahibi zaten noktayı koydu. Fakat yinede belirteyim istedim.

Türkçe altyazıyı bir kenera bırakalım, bu dizilerin kendisi bile yoktur. 😀

Blindspot.jpg

b.jpg

t1.png

@Der Meister Dediğin gibi Türkçe içerik mevcut Prime Video'da, şuan için Türkçe içerik sayısı gayet yeterli geldi bana. Anladığım kadarıyla zaten Türkçe içerik her geçen gün artıyor. Ama şöyle bir şey var Türkçe olmaya içerikleri izlemeyi geçtim görmek bile mümkün değil, VPN burada devreye giriyor. Son olarak ise bir Prime Video hesabı ile 3 farklı cihazda oturum açabiliyoruz fakat sadece 2 tanesi ile aynı anda film yada dizi izlenebiliyor.
@Arda Dayıoğlu

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı