Prison Architect açlık nasıl çözülür?

canext

Femtopat
Daha fazla  
Oyunda hem personele hem de mahkuma özel kantin, mutfak kurdum. Kantinler geniş ve mutfaklarda genişti. Ama anlamadığım bir şekilde mahkumların hep açlık sorunu oluyor, personel içinde geçerli. Ek olarak da mutfaklarda hep 30'ar tane malzeme bulunuyor. Bu malzemelerde her yeri kaplıyor. Sorunu nasıl çözerim? Fotoğraf ekte.

Dosya Ekleri

• normal yer.png
    normal yer.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 33
  • personel yeri.png
    personel yeri.png
    523,8 KB · Görüntüleme: 34
Hocam fazladan bir tane daha yemek ekleyin yemek yiyorlar fakat yine de açlar sabah kahvaltı gibi bir kısım daha ekleyin yemek için.
Hocam bence sorun o değil, sorun şuan az olsa da çözüldü ama Malzemeler çok yer kaplıyor. Mutfağı göremiyorum nasıl kaldırıcam, satamıyor veya silemiyorum da öylece kalmışlar. Acaba çok mahkum yok diye mi?

Hocam bence sorun o değil, sorun şuan az olsa da çözüldü ama Malzemeler çok yer kaplıyor. Mutfağı göremiyorum nasıl kaldırıcam, satamıyor veya silemiyorum da öylece kalmışlar. Acaba çok mahkum yok diye mi?
Hocam depo yapabilirsiniz mutfağı mahkumlar için gereksiz büyük yapmışsınız zaten kantinde aynı şekilde çok fazla ocak var diye bu seferde çok fazla yemek gelmiş.

Hocam bir şey sorabilir miyim sınırsız mı açtınız dünyayı?

Yani para vs.
sınırsız değilde, para hilesi yaptım. oyunun save yerine girerek paramı 2 trilyon yaptım. Eğlencesine oynamayı planlıyorum. Şuan da uyuşturucu sorunu çıktı. İkide bir mahkumlar uyuşturucu kullanıyor diye mesaj geliyor. Nasıl çözücem.

sınırsız değilde, para hilesi yaptım. oyunun save yerine girerek paramı 2 trilyon yaptım. Eğlencesine oynamayı planlıyorum. Şuan da uyuşturucu sorunu çıktı. İkide bir mahkumlar uyuşturucu kullanıyor diye mesaj geliyor. Nasıl çözücem.
Hocam uyuşturucu kullanıyorlarsa arama yapın ve uyuşturucu kullanmamak için ders verdirtmeniz lazım.

Geri
Yukarı