Priz değiştirdikten sonra monitörde görüntü parlaklığı değişiyor

DirectX9

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar monitörümü farklı prize taktım ve ekrana pırpırlanma diyebileceğim garip bir şeyler çıkmaya başladı, nasıl halledilir?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam prizi değiştirin, eğer sorun devam ederse sorun prizin voltajında ya da artık ne deniyorsa, ama hala oluyor ise ya monitörden kaynaklı, ya da kablodan kaynaklı. İyi yönden bakar isek monitör ayarlarını kurcala biraz. Monitörünün markasını belirtirsen iyi olur.

Hocam prizi değiştirin, eğer sorun devam ederse sorun prizin voltajında ya da artık ne deniyorsa, ama hala oluyor ise ya monitörden kaynaklı, ya da kablodan kaynaklı. İyi yönden bakar isek monitör ayarlarını kurcala biraz. Monitörünün markasını belirtirsen iyi olur.

Hocam %100 ihtimalle prizden kaynaklı onu söyleyeyim. Ama bir çözümü var mıdır onu soruyorum.

Hocam %100 ihtimalle prizden kaynaklı onu söyleyeyim. Ama bir çözümü var mıdır onu soruyorum.

Vallahi hocam hiç aklıma gelmiyor. Akla gelen mantıklı bir çözüm yoluda yok. Prizden kaynaklıysa ve rahatsız oluyorsanız prizi değiştirebilirsiniz. Yani komple prizi değil, fişin yerini.

Geri
Yukarı